ساختمان پردیس بین‌الملل رامسر هفته دولت افتتاح می‌شود

نوشهر - ایرنا - فرماندار رامسر از افتتاح ۲۵ طرح عمرانی و خدماتی در این شهرستان طی هفته دولت خبر داد و گفت که ساختمان پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این شهر هم به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در رامسر فعالیتش را از نیمه دوم سال تحصیلی ۸۸-۱۳۸۷ با پذیرش دانشجو در رشته پزشکی عمومی و داروسازی به تعداد ۳۰ نفر برای هر رشته آغاز به کار کرد و هم اکنون حدود ۶۰۰ دانشجو دارد. 

ساخت ساختمان جدید این واحد دانشگاهی هفته دولت سال ۹۳ در زمینی به مساحت ۱۲ هزار متر مربع شروع شد.

محمد آزاد عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگاران به مناسبت هفته دولت گفت : علاوه بر ساختمان این دانشگاه ، ۲۱ پروژه دیگر هم در بخش های عمرانی و خدماتی افتتاح می شود و عملیات اجرایی سه پروژه شامل پل چهارم صفارود ، سیستم پردازش زباله در سایت دپو زباله و گازرسانی  به روستای دالخانی آغاز خواهد شد.

وی همچنین افتتاح مجتمع فرهنگی امین کتالم را از طرح های نیمه تمامی معرفی کرد که از سال ۸۳ نیمه ساخته رها شده بود و در دولت تدبیر امید فرایند ساخت آن از سر گرفته شد و هم اکنون در مرحله بهره برداری قرار دارد.

فرماندار رامسر اعتبارات هزینه و پیش بینی شده برای این ۲۵ پروژه شهرستان را ۵۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی بهره برداری از بندهای سرشاخه گیر و رسوب گیر در حوزه آبریز سد میجران در بخش دالخانی ، طرح های اعتباری برای دیواره سازی و سرشاخه گیر در رودخانه چالکرود و صفارود ، طرح مخابراتی در سه منطقه ییلاقی دهستان جنت رودبار ، گاز رسانی به مناطق روستایی ، پل نارنه در منطقه اشکور و همچنین هدایت آب های سطحی را از مهم ترین پروژه های آماده بهره برداری معرفی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =