۵۰ نفر با علائم کرونا در مراکز درمانی البرز بستری شدند

کرج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز اعلام کرد که ۵۰ بیمار جدید با علائم کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی این استان بستری شدند.

دکتر حسین کریم روز شنبه با اعلام این خبر اظهارداشت: مجموع کل موارد بستری شامل  قطعی، محتمل و مشکوک  از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز۱۴ هزارو ۶۷۳ نفر  بوده که از این تعداد ۱۳ هزار و ۷۹۷ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری شده اند. 

وی با بیان اینکه اکنون ۵۰۴ نفر شامل موارد  قطعی ، محتمل و مشکوک  در مراکز درمانی بستری هستند، افزود: از این تعداد  ۲۰۵ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در ۲۴ساعت گذشته ۴۹۹ نفر به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کردند که ۵۰ مورد در بیمارستان‌ها بستری شدند .

کریم  با اشاره به اینکه ۱۰۴ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ سال هستند، افزود: تعداد بیماران بستری بدحال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۲ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته هفت بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داداند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به ۸۹۱ نفر رسید .

وی یاد آورشد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۳هزار و ۲۶۴ نفر  از مراکز درمانی ترخیص شده اند که  ۳۵ نفر آنان در ۲۴ ساعت گذشته به منازل خود بازگشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =