مراسم کمیته ملی پارالمپیک در فاصله یک‌سال تا آغاز بازی‌های توکیو

تهران- ایرنا- کمیته ملی پارالمپیک برنامه‌ای را همزمان با افتتاحیه بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو که مقرر بود سوم شهریور ماه امسال برگزار شود، تدارک دیده است.

به گزارش ایرنا، این برنامه  در راستای کمپین سراسری کمیته بین‌المللی پارالمپیک با مضمون «یک‌سال تا آغاز بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو» است.

 کمیته ملی پارالمپیک ایران نیز ویژه برنامه‌ای در این خصوص و نیز همزمان با افتتاحیه بازی های پارالمپیک توکیو که مقرر بود سوم شهریور ماه امسال برگزار شود، تدارک دیده است.

این ویژه برنامه در قالب یک کلیپ تصویری تهیه شده که روز دوشنبه، سوم شهریورماه و در روزی که قرار بود افتتاحیه بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو برگزار شود، در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی کمیته ملی پارالمپیک ایران به نمایش گذاشته می‌شود و در تولید آن ورزشکاران و کادر فنی تیم های مختلف مشارکت داشته‌اند.

اگرچه شیوع بیماری کرونا در سراسر جهان باعث لغو بسیاری از رویدادهای مهم از جمله بازی های المپیک و پارالمپیک شده است، اما مشارکت ورزشکاران در این کمپین می تواند باعث امید بخشی و ایجاد انگیزه شود و آمادگی آنها را برای شرکت در این رویداد بزرگ که مقرر است سال آینده در چنین روزهایی برگزار شود، حفظ کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =