۱۷ طرح عمرانی هفته دولت در سرپل‌ذهاب به بهره‌برداری می‌رسد

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: در ایام هفته دولت امسال، ۱۷ طرح عمرانی و تسهیلاتی با ۱۳۳ میلیارد و ۳۲۵ میلیون ریال اعتبار در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

محبت جمالی نیا روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با گرامیداشت هفته دولت و بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود: این طرح‌ها در بخش های خدماتی، برق رسانی، اصلاح بهینه سازی شبکه های روشنایی روستایی، رفع نقاط حادثه خیز، انجام روکش آسفالت، طرح های بوم گردی روستایی و گازرسانی روستایی و کشاورزی و راه اندازی گلخانه است.

وی اظهارداشت: باتوجه به شیوع بیماری ویروسی کرونا در برنامه های هفته دولت امسال تمامی پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی رعایت می‌شود.

وی اضافه کرد: دولت با وجود مشکلات اقتصادی اعتبارات خوبی در بخش های مختلف برای توسعه شهرستان هزینه کرده است که خدمات بسیار خوبی را در بخش‌های مختلف با اعتبارات ملی و استانی در سطح منطقه شاهد بوده ایم.

نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب گفت: هفته دولت فرصتی مغتنم و مناسب برای بیان دستاوردها، عملکرد و خدمات چشمگیری است که در حوزه های مختلف در سطح این شهرستان ارایه شده و مدیران می توانند با اطلاع رسانی به ایجاد روحیه نشاط در جامعه کمک کنند.

وی شهیدان رجایی و باهنر را الگوی صادق خدمتگزاری به مردم نام برد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.