افتتاح طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان امام حسن (ع) فومن

رشت - ایرنا- طرح توسعه و بهسازی بخش اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان فومن با حضور استاندار گیلان و فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ صبح امروز (شنبه) با حضور دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان و امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران، اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) شهرستان فومن به همت نزاجا و با هزینه پنج میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

در طرح توسعه و بهسازی اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فومن، ظرفیت تعداد تخت‌های این بخش از ۹ به  ۱۸ عدد، وسعت آن از ۴۸۰ به ۶۳۰ مترمربع و اتاق عمل سرپایی از یک به دو تخت افزایش پیدا کرده است.

استاندار گیلان  در این مراسم،  حضور معنوی و خیرخواهانه نزاجا در کنار مسئولان اجرایی و کادر درمان را موجب  امیدآفرینی در مردم دانست و گفت: کمک رسانی موثر نیروی زمینی ارتش در ایام شیوع ویروس کرونا ، استمرار جلوه‌های زیبا از خدمت‌رسانی به مردم و نظام جمهوری اسلامی در دوران دفاع پرافتخار مقدس است.

زارع،  کرونا را پدیده ای که جان مردم و سلامتی آنان را در سراسر گیتی مورد تهدید قرار داده، عنوان و خاطرنشان کرد: بدیهی بود که در کشور ما نیز آسیب هایی به بخش های مختلف وارد شود.

وی افزود: مهمترین عاملی که موجب شد تا آسیب های ناشی از کرونا حداقلی باشد؛ وحدت ،انسجام و همدلی همه ارکان نظام و بخش های مختلف خدمات رسانی به ویژه نیروهای مسلح و در استان گیلان حضور موثر و فعال نیروی زمینی ارتش در کنار مسئولان و کادر درمانی در اجرای طرح‌های مقابله‌ای همچون غربالگری، پاکسازی اماکن عمومی و تقویت تجهیزات و امکانات زیرساختی با تعاملی سازنده بود.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه نمونه‌ای از استمرار خدمات ارزنده نزاجا را امروز در افتتاح بخشی از این بیمارستان شاهد هستیم، گفت: تداوم این خدمات در استان گیلان موجبات افزایش امیدآفرینی مردم را فراهم کرده که قدردان آن هستیم.

وی حضور ارزشمند، موثر و معنوی نیروی زمینی ارتش در ایام شیوع ویروس کرونا را استمرار جلوه‌های زیبا از خدمت‌رسانی به مردم و نظام جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: کمک‌رسانی خیرخواهانه نزاجا در حد توان خود برای استمرار این فعالیت‌ها، بیش از ارزش مادی، موجب قدرشناسی مردم فهیم استان گیلان به ویژه شهرستان فومن خواهد شد.

طی هفته دولت امسال یک هزار و ۴۴ طرح با  اعتباری بالغ بر دو هزار و ۳۸۷ میلیارد تومان در گیلان به بهره برداری می رسد .

شهرستان فومن با دو بخش مرکزی و سردارجنگل، در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =