مجاهدت‌های جامعه پزشکی کشور موجب مباهات است

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار دالاهو گفت: مجاهدت‌های جامعه پزشکی کشور موجب مباهات است و ملت قدرشناس ایران زمین هرگز فداکاری‌ها و خدمات صادقانه و شبانه روزی این قشر تلاشگر را فراموش نخواهد کرد.

کرم محمدی روز شنبه به مناسبت روز پزشک، با حضور در مراکز درمانی با تجلیل از پزشکان و کادر درمان، افزود: جامعه شریف پزشکی کشور در پرتو خودباوری، قله های رفیع ترقی را با موفقیت در نوردیده است که ما به فرزندان برومند خود در این عرصه افتخار می کنیم.

 او خطاب به پزشکان اظهار داشت: شما و همکارانتان در زمانه و هنگامه ای وظیفه و رسالت سنگین صیانت از سلامت ملت را عهده دار شده اید که کشور در حلقه محاصره تمام عیار دشمنان ملت ایران قرار گرفته است.

نماینده عالی دولت در دالاهو گفت: در بحث مقابله با بیماری کرونا، جامعه پزشکی، پرستاری و مامایی ایران خوش درخشیده اند و کار کادر درمان تلاشگر چنان با عظمت است که رهبر معظم انقلاب آن را مجاهدت نام نهاده و جان باختگان این عرصه را شهید قلمداد کردند.

محمدی اضافه کرد: شهیدان سرافراز مجموعه وزارت بهداشت و درمان، جاودانگان همیشه تاریخ باقی خواهند ماند.

وی ادامه داد: جامعه پزشکی کشور، هم در دوران دفاع مقدس، هم در زمان وقوع حوادثی چون زلزله و سیل و به ویژه در زمان فراگیری بیماری جهانی کرونا ثابت کرد که در اوج محاصره کشور می توان بهترین خدمات را جامعه هدف ارایه کرد.

در پایان این مراسم، از جمعی از پزشکان تجلیل به عمل آمد.

دالاهو در غرب کرمانشاه بیش از ۴۵ هزار تن جمعیت دارد.