معلمانی به مناطق بدون اینترنت کهگیلویه و بویراحمد اعزام می شود 

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ معلمانی به مناطق روستایی و عشایری بدون اینترنت این استان که دانش آموزان ساکن آنها امکان استفاده از شبکه ملی «شاد» را ندارند، اعزام می شود. 

هادی زارع پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هدف از این اقدام جلوگیری از ایجاد وقفه در روند تدریس به دانش آموزان  ساکن روستاها و مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد است.  

وی افزود: شناسایی روستاها و مناطق عشایری بدون اینترنت کهگیلویه و بویراحمد از چند مدت قبل آغاز شده است. 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بدلیل شیوع بیماری کرونا تدریس به دانش‌ آموزان کشور و این استان الکترونیکی شده است. 

زارع پور عنوان کرد: نباید هیچ یک از دانش ‌آموزان ساکن روستاها و مناطق عشایری کهگیلویه و بویراحمد از آموزش حضوری یا الکترونیکی  محروم شوند. 

وی ابراز داشت: تدریس به دانش آموزان ساکن روستاها و مناطق عشایری بدون اینترنت کهگیلویه و بویراحمد به طور حضوری و با رعایت کامل  نکات بهداشتی انجام خواهد شد. 

سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ تعداد دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم ۱۶۶ هزار و ۸۹۵ نفر است که ۵۲ درصد آنها پسر، ۴۸ درصد دختر، ۶۶ درصد ساکن شهرها و ۳۴ درصد نیز ساکن روستاها هستند. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =