صاحبخانه‌شدن چهارقلوهای آق‌قلایی و ۲ خبر کوتاه از گلستان

گرگان - ایرنا - صاحبخانه شدن چهارقلوهای آق‌قلایی و دستگیری قاضی قلابی در دفتر استاندار، از جمله خبرهای کوتاه امروز شنبه گلستان است.

نوزادان چهارقلوی آق‌قلایی کمتر از ۴۸ ساعت پس از تولد صاحبخانه شدند.

این نوزادان که سه دختر و یک پسر هستند، بامداد دیروز جمعه در بیمارستان شهید صیادشیرازی گرگان به دنیا آمدند.

استاندار گلستان پس از دیدار با والدین این نوزادان در بیمارستان و شنیدن مشکلات آنان در نامه‌ای به مدیرکل راه و شهرسازی استان دستور داد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یک واحد مسکونی در شهرستان آق‌قلا به‌طور رایگان به این خانواده اهدا شود.

هادی حق‌شناس همچنین در نامه‌ دیگری به مدیرکل بهزیستی گلستان دستور داد تا به مدت ۲ سال پوشک و شیرخشک این نوزادان به صورت رایگان تامین شود.

پدر این چهارقلوها ۲۳ ساله و دانشجو و مادر این نوزادان ۱۹ ساله است.

**

ریییس دادگستری کل گلستان از دستگیری یک فرد با جعل عنوان قاضی دیوان عدالت اداری در دفتر استاندار گلستان خبر داد.

هادی هاشمیان اظهار داشت: این فرد در تماس با تلفن همراه استاندار و معرفی خود به عنوان قاضی دیوان عدالت اداری، وقت ملاقات برای حل مشکل یکی از نزدیکان خود گرفته بود.

وی یادآور شد: استاندار موضوع این تماس را با دادگستری درمیان گذاشت و پس از بررسی مشخص شد شخصی با چنین هویتی در دیوان عدالت اداری در منصب قضاوت نیست.

هاشمیان ادامه داد: روز ملاقات، قاضی قلابی در دفتر استاندار توسط کارکنان حفاظت و اطلاعات دادگستری دستگیر شد.

رییس دادگستری کل گلستان گفت: بررسی‌های اولیه نشان داد این فرد ۱۲ سال پیش عضو شورای حل اختلاف استان بود اما به علت تخلف، اخراج شده بود.

**
 بارج شناور شهید حاج قاسم سلیمانی در اسکله بندرترکمن به آب انداخته شد.

این بارج شناور که همراه با کاترساکشن به ابعاد ۱۰ در ۲۸ متر و به ارتفاع ۱.۵ متر است با همکاری سازمان همیاری شهرداری ها و بخش خصوصی ساخته شد.

**

تفاهم نامه راه اندازی هنرستان هنرهای زیبا توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان به امضا رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: این هنرستان امسال با دو رشته سینما و موسیقی فعالیت خود را با ظرفیت ۲۰ نفر در هر رشته آغاز می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =