۶.۵ هزار متر مربع به فضای ورزشی ابرکوه در هفت سال گذشته افزوده شد

یزد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان ابرکوه گفت: در هفت سال گذشته ۶ زمین ورزشی چمن مصنوعی با ۶ هزار و ۵۰۰ متر مربع وسعت در سطح روستاهای این شهرستان ساخته شده است .

محمدمهدی متوسل روز شنبه در جریان دیدار  از فعالیت خبری خبرنگار ایرنا در ابرکوه توسعه ورزش برای افزایش نشاط جوانان را از اولویت های دولت بیان کرد و اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید ۹ خانه ورزش روستایی درمناطق روستایی شهرستان با همکاری دهیاران و شورای اسلامی روستاها تاسیس شده که با اجرای این طرح ها سرانه فضای ورزشی این شهرستان به ۱.۵مترمربع افزایش یافت.

این مسوول ادامه داد: علاوه بر ساخت زمین‌های چمن ورزشی در روستاهای رییس آباد، هارونی ، اسدآباد، اسفند آباد، حسین آباد ، فراغه و مریم آباد ، سه سالن ورزشی با ظرفیت حدود چهار و ۲ هزار مترمربع ساخته شده است .

متوسل همچنین تجهیز و تعمیر استخر سرپوشیده ، تعمیر، بازسازی و بهسازی مجموعه ورزشی ابرکوه ، سالن‌های ورزشی بخش بهمن و تجهیز خانه های ورزشی روستایی را برخی از طرح‌های ورزشی بیان کرد.

رییس  اداره ورزش و جوانان ابرکوه همچنین با اشاره به نقش رسانه در توسعه ورزش ، تصریح کرد: خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا ) در حوزه های ارسال خبر و گزارشات ورزشی پیشتاز دیگر رسانه ها است.

وی از کارگر ابرقویی بعنوان ، خبرنگار ایرنا درابرکوه و همچنین عضو خیر اهداء زمین سالن ورزشی شهید علی اکبر کارگر تجلیل کرد.

هم ‌اکنون شهرستان ابرکوه چهار هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان یافته دارد که در ۴۰ هیات ورزشی فعالیت دارند.

مرکز شهرستان ۵۵ هزارنفری ابرکوه در ۱۴۰ کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =