آشپزخانه‌های اطعام حسینی در کمیته امداد امام (ره) سرپل‌ذهاب برپا شد

قصرشیرین- ایرنا- رییس کمیته امداد امام (ره) سرپل‌ذهاب گفت: به مناسب آغاز دهه اول محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) آشپزخانه اطعام حسینی در محل این نهاد حمایتی برپا شد.

علی اکرم منصوری روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان آقا ابا عبدالله الحسین (ع) ویاران با وفایش افزود: در ایام محرم امسال و در راستای توجه به منویات رهبر معظم انقلاب و در جهت ادامه کمک های مومنانه به اقشار آسیب پذیر، کمیته امداد امام (ره) شهرستان اقدام به برپایی سه آشپزخانه با عنوان «ایران همدل - اطعام حسینی» با شعار«از همدیگر گره گشایی می کنیم» کرده است.

وی اظهار داشت: این آشپزخانه ها در دهه اول محرم و به مدت ۱۰ روز اقدام به طبخ غذای گرم می کنند که توسط همکاران خدوم و زحمت کش کمیته امداد امام (ره) در بین اقشار آسیب پذیر و با اولویت مناطق محروم توزیع می شود.

رییس کمیته امداد امام (ره) سرپل ذهاب از خیران و نیکوکاران سخاوتمند، خواستار کمک های مومنانه خود به کمیته امداد امام (ره) شهرستان در جهت ارایه خدمات بیشتر به ولی نعمتان انقلاب شد.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد که سه هزار و ۴۰۰ خانوار آن با جمعیت هشت هزار و ۷۶۴ تن، از خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان برخوردارند.