سرمربی ملی حفاری: سومی لیگ فوتسال هیچ ارزشی ندارد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی حفاری اهواز گفت: وقتی دست‌مان از قهرمانی کوتاه شد، برگزار شدن یا نشدن دیدار رده‌بندی ارزشی برای ما ندارد.

تیم شرکت ملی حفاری اهواز پس از برگزاری دیدارهای مرحله حذفی در رده بندی قهرمان لیگ برتر محسوب می‌شد اما با برگزاری مرحله حذفی و  قهرمانی مس رفسنجان در کنار تیم هیات فوتبال خراسان مقام سوم مشترک را بدست آورد. سایپا هم نایب قهرمان شد. 

مینا بارانی روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا در خصوص برگزار نشدن دیدار رده‌بندی، اظهار داشت: وقتی تیمی دستش از قهرمانی کوتاه می‌شود، کسب عنوان سومی و چهارمی برایش مهم نیست. جا دارد تا از بازیکنانم تشکر کنم که زحمت زیادی کشیدند. اگر بحران کرونا پیش نمی‌آمد و بلافاصه بازی رفت و برگشت انجام می‌شد حتما به فینال صعود می‌کردیم و برای قهرمانی می‌جنگیدیم. متاسفانه به دلیل آنکه وزارت نفت مجوز تمرین نداد و شرایط بحرانی بود، از قهرمانی بازماندیم.

وی افزود: با این شرایط لیگ فصل آینده مشخص نیست که به چه صورت برگزار می‌شود. اما در بخش مردان قرار شد که مسابقات لیگ به صورت متمرکز برگزار شود و این امر به تیم ملی کمک می‌کند و بازیکنان آمادگی بیشتری خواهند داشت و امیدوارم برای زنان نیز تصمیم درستی بگیرند. هر چند باید این تصمیم گیری منوط به وضعیت کرونا و سلامت بازیکنان باشد.

سرمربی ملی حفاری اهواز عنوان کرد: یکسال درگیر لیگ بودیم و تازه به پایان رسیده است و هنوز مشخص نیست که برنامه فصل آینده چگونه خواهد بود. امیدوارم هر چیزی که به نفع فوتسال زنان است رخ دهد. من هم هنوز برنامه‌ای برای فصل بعد ندارم اما اگر بازی‌ها برگزار شود به عنوان سرمربی ملی حفاری به فعالیتم ادامه می‌دهم.

وی خاطرنشان کرد: نمی‌دانیم که در فصل آینده چه تعداد از تیم‌ها شرکت می‌کنند و هنوز شرایط مشخص نیست. باید از افرادی که در این مدت از ما حمایت کردند و به ویژه مدیرعامل باشگاه که از جان مایه گذاشت، تشکر کنم. جدای از آن رسانه‌ها در این مدت خیلی تلاش کردند تا فوتسال زنان دیده شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =