۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۴۶
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83917310
۰ نفر

برچسب‌ها

تصفیه‌خانه خلخال امسال بهره‌برداری می‌شود

اردبیل _ ایرنا _ نماینده مجری طرح آبرسانی و تصفیه‌خانه آب شرب خلخال گفت: عملیات اجرایی احداث تصفیه‌خانه آب این شهر برابر با برنامه زمان‌بندی پیش می‌رود و بهره‌برداری از این طرح بزرگ آبرسانی در جنوب استان اردبیل تا پایان امسال آغاز خواهد شد.

به گزارش ایرنا ، سیامک ستاری روز شنبه در بازدید از عملیات اجرایی این پروژه افزود: تصفیه‌خانه آب خلخال ۸۳ درصد پیشزفت فیزیکی دارد و با تکمیل کار سازه‌ها و نصب تجهیزات برای بهره‌برداری آماده می‌شود. 

وی با بیان اینکه احداث تصفیه‌خانه و نصب تجهیزات مربوطه از سوی کنسرسیوم شرکت‌های سازنده این طرح به سرعت پیش می‌رود، اظهارداشت: مراحل تکمیل تصفیه‌خانه آب شرب خلخال مناسب بوده و برغم مشکلات موجود، کار با تمام توان در نقاط مختلف پروژه ادامه دارد.

وی از پیگیری‌های مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در تامین مالی تسهیلات منظور شده برای طرح از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با عاملیت بانک سینا و تسریع فرآیند اجرای طرح تصفیه‌خانه آب شرب خلخال و احداث مطلوب آن قدردانی کرد.

ستاری تشریح کرد: این پروژه جزو  موفق‌ترین پروژه‌های اجرایی بخش آب در کشور است که به روش BOT توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی احداث می‌شود.

نماینده مجری طرح آبرسانی و تصفیه‌خانه آب شرب خلخال گفت: پروژه احداث تصفیه‌خانه آب خلخال بخشی از طرح بزرگ آبرسانی این شهرستان است که آب مصرفی شهروندان را برای بلندمدت از طریق انتقال آب محل سد خانقاه بفراجرد تامین خواهد کرد.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha