افتتاح و کلنگ‌زنی ۵۳ طرح کشاورزی مازندران در هفته دولت

ساری - ایرنا - سازمان جهاد کشاورزی مازندران اعلام کرد همزمان با هفته دولت امسال ۵۳ طرح تولیدی ، خدماتی و زیربنایی بخش کشاورزی در استان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی جهاد کشاورزی مازندران ، ارزش سرمایه گذاری پروژه های بخش کشاورزی استان  ۹۷۰ میلیارد ریال است که برای ۲ هزار و ۴۷۹ نفر ایجاد اشتغال می‌کند.

بنابر این گزارش ، انتقال آب با لوله، آبیاری تحت فشار، شالیکوبی، قطعه‌بندی و بسته بندی گوشت مرغ، گلخانه، کارخانه تولید کمپوست قارچ، شن ریزی جاده بین مزارع، احداث کانال بتنی و لاینینگ، تجهیز و یکپارچه سازی اراضی شالیزاری و سکوی جمع آوری شیر از جمله طرح‌های قابل افتتاح کشاورزی در هفته دولت است.

واحدهای پرورش گوسفند داشتی، مرغ گوشتی، گلخانه هیدروپونیک سبزی و صیفی و بسته بندی و فرآوری گیاهان دارویی، بسته بندی برنج، مواد غذایی، خشکبار و انواع چاشنی، سردخانه و انبار فنی، گلخانه لیموترش، ایستگاه پمپاژ آب کشاورزی و مرمت و بهسازی آببندان هم از دیگر طرح‌های قابل افتتاح کشاورزی مازندران در هفته دولت امسال است.

روابط عمومی جهاد کشاورزی مازندران همچنین اعلام کرد که علاوه بر این طرح ها ، ۸۰ طرح کشاورزی استان با اعتبار ۲ هزار و ۳۴۰۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای سه هزار و ۴۵۳ نفر از بهره‌برداران برای افتتاح در یکی از پنجشنبه های هفته با حضور میدانی وزیر جهاد کشاورزی و حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور آماده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =