بازدید رییس کمیته ملی المپیک از ایرنا

تهران- ایرنا- «سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک امروز شنبه در آغاز هفته دولت با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با «محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل خبرگزاری رسمی کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

صالحی امیری در این بازدید، از ایرنا به عنوان خانه خود یاد کرد و حضور نوروزپور را به عنوان یک روزنامه نگار شناخته شده و خوش سابقه در راس خبرگزاری جمهوری اسلامی تبریک گفت.
نوروزپور خردادماه سال جاری به عنوان مدیرعامل ایرنا جایگزین «سیدضیاء هاشمی» شد.
صالحی امیری در سومین بازدید خود از ایرنا در کسوت رییس کمیته ملی المپیک، ضمن مروری بر تحولات ورزشی ایران و ابعاد فرهنگی و اجتماعی آن، ضرورت ایجاد شفافیت به عنوان مهمترین راه برای سالم سازی در ورزش را مورد تاکید قرار داد.
وی همچنین از رسانه‌های کشور از جمله ایرنا خواست فراتر از اطلاع رسانی رفتار کنند و با تشریح و تبیین خدمات گسترده دولت در شرایط تحریم و بحران کرونا، به اقناع افکار عمومی در این زمینه بپردازند.
وی گفت: بزرگترین سرمایه اجتماعی دولت، اعتماد، رضایت و مشارکت عمومی در امور است.
رییس کمیته ملی المپیک در جریان این بازدید ضمن شرکت در مصاحبه با خبرنگاران ورزشی ایرنا، از عملکرد آنها قدردانی و لوح یادبودی نیز به «خدیجه روزبهانی» خبرنگار ورزشی ایرنا و همسر شهید «محمود صارمی» اهدا کرد.
صارمی، خبرنگار و رییس دفتر ایرنا در مزارشریف افغانستان بود که هفدهم مرداد ۱۳۷۷ به دست گروه طالبان در مزار شریف افغانستان به شهادت رسید و سالروز شهادت او در تقویم رسمی ایران به نام «روز خبرنگار» ثبت شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =