وحدت گورزانگ قهرمان فوتبال لیگ دسته اول هرمزگان شد

بندرعباس- ایرنا- پرونده رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های هرمزگان پس از ۹۳ بازی فشرده و تنگاتنگ شامگاه جمعه با قهرمانی تیم وحدت گورزانگ میناب به پایان رسید.

در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های استان هرمزگان که با حضور ۱۷ تیم در ۲ گروه ۶ تیمی و یک گروه پنج تیمی برگزار شد، تیم‌ها بازی‌های خود را به صورت رفت و برگشت برگزار کردند.
 در گروه اول تیم‌های «وحدت گورزانگ»، «عالمین دمیلو»، «برخ کوشه قشم»، «پرسپولیس بندرلنگه»، «زاهد منتخب چاهو» و «شهیدعلیدادی سیریک» حضور داشتند که در پایان تیم‌های وحدت گورزانگ با ۲۴ امتیاز و عالمین دمیلو با ۱۴امتیاز به ترتیب با کسب مقام‌های اول و دوم از این گروه به مرحله پلی آف صعود کردند و تیم شهیدعلیدادی سیریک با ۶ امتیاز و قرارگرفتن در رده ششم به لیگ دسته دوم استان سقوط کرد. 
درگروه دوم نیز تیم‌های «مرصاد کنارترش»، «شهاب سلیمانی»، «کیهان بازیاری»، «گازال جناح»، «خلیج فارس پهل» و «استقلال گچین» باهم به رقابت پرداختند که در پایان تیم‌های مرصاد کنارترش با ۲۰ امتیاز و تفاضل مثبت ۱۲ به عنوان تیم اول و شهاب سلیمانی با ۲۰ امتیاز و تفاضل مثبت ۱۱ به عنوان تیم دوم از این گروه به مرحله پلی آف صعود کردند و تیم استقلال گچین با پنج امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه ششم این گروه به لیگ دسته دوم فوتبال استان سقوط کرد.
درگروه سوم نیز تیم‌های «میناب جوان»، «طوفان کوخرد»، «دریانوردان بندرکنگ»، «بهزیستی جناح» و «فجردمیلو» به رقابت پرداختند که در پایان تیم‌های میناب جوان با ۱۴ امتیاز به عنوان تیم اول و طوفان کوخرد با ۱۲ امتیاز به عنوان تیم دوم از این گروه به مرحله پلی آف صعود کردند و تیم فجر دمیلو با هفت امتیاز ضمن قرار گرفتن در جایگاه پنجم این گروه به لیگ دسته دوم فوتبال استان سقوط کرد.
 مرحله پلی آف این دوره از مسابقه‌ها نیز در ۲ گروه سه تیمی به صورت رفت و برگشت برگزار شد که در گروه اول تیم‌های «وحدت گورزانگ»، «میناب جوان» و «شهاب سلیمانی» و در گروه دوم «طوفان کوخرد»، «مرصاد کنار ترش» و «عالمین دومیلو» باهم به رقابت پرداختند. 
در بازی‌های مرحله پلی آف لیگ اول فوتبال هرمزگان در گروه یک وحدت گورزانگ با یک گل میناب جوان را شکست داد، شهاب سلیمانی و وحدت گورزانگ یک بر یک مساوی شدند، میناب جوان نیز سه بر ۲ شهاب سلیمانی را برد، میناب جوان و وحدت گورزانگ بدون گل به کار خود پایان داد و وحدت گورزانگ ۲ بر یک شهاب سلیمانی را شکست داد.
 در بازی‌های پلی آف گروه دوم نیز طوفان کوخرد پنج بر ۲ مرصاد کنارترش را برد وعالمین دومیلو سه بر صفر مقابل طوفان کوخرد شکست خورد 
در نهایت در پایان این دوره از مسابقه وحدت گورزانگ میناب قهرمان شد و تیم‌های شهید علیدادی سیریک، استقلال گچین و فجر دمیلو هم سقوط کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها