۶۱ طرح ، هفته دولت در شهرستان نکاء افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود

ساری - ایرنا - فرماندار نکاء گفت که امسال همزمان با هفته دولت ۶۱ طرح در این شهرستان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

عبدالجواد توحیدی مقدم روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هزینه اجرای این طرح ها را که در بخش های مختلف عمرانی ، کشاورزی ، خدماتی و گردشگری است ، ۶۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

وی افزود : هفته دولت فرصت بسیار مناسبی برای امیدآفرینی و اعتمادسازی در جامعه است و باید خدمات مختلف دولت که در واقع خدمات نظام است، بدرستی بیان شده و اطلاع رسانی شود.

فرماندار نکاء گفت : دولت تدبیر و امید در این مدت کارهای بسیار خوبی را در شهرستان اجرایی کرده است و خدمات شایسته ای به مردم ارائه شده است که باید این عملکردها برای مردم بیان و امیدآفرینی شود.

وی افزود : امسال به دلیل شیوع کرونا فعالیت‌های فرهنگی و تبیین اقدام‌های دولت باید در فضای رسانه ای اطلاع رسانی شود تا خدمات نظام بدرستی تبیین و تشریح شود.

توحیدی مقدم با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، گفت : مدیران و کارگزاران نظام از این فرصت برای تبیین عملکرد دولت و نظام و ایجاد امیدآفرینی در جامعه از فضای رسانه ها و فضای مجازی استفاده کنند.

وی افزود : دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به مناطق روستایی داشته و دارد و خدمات ارائه شده در این مدت و به خصوص گازرسانی در بخش کوهستانی شهرستان نکاء باعث افزایش امید و نشاط در روستانشینان شده است.

فرماندار نکاء با اشاره به خدمات ارائه شده در دهه فجر سال گذشته ، گفت : در دهه فجر سال گذشته ۵۴ طرح با اعتبار  بیش از ۴۰۰  میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شده بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =