اقدام امارات برای عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی مایه ننگ است 

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: اقدام سران و دولتمردان امارات متحده عربی برای عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی مایه ننگ جهان اسلام و کشورهای مسلمان بوده و بیانگر نداشتن تعصب دینی از سوی آنان است. 

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: چنین حرکت ناشایست و حقیرانه ای به معنای مشروعیت بخشیدن به رژیم صهیونیستی است در حالی که جعلی، غاصب و نامشروع است. 

وی افزود: مسلمانان جهان باید هوشیار و بیدار بوده و پاسخ کوبنده و پشیمان کننده ای به سران و دولتمردان امارات متحده عربی بدهند. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با تسلیت فرارسیدن ماه محرم، بیان کرد: دلایل اصلی قیام امام حسین (ع) شامل ترویج فرایض امر به معروف و نهی از منکر و احیای دین  مبین اسلام بوده است. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی با اشاره به ۳۱ مردادماه روز جهانی مسجد، عنوان کرد: دلیل این نامگذاری به آتش کشیدن مسجدالاقصی از سوی رژیم غاصب صهیونیستی در سال ۱۳۴۸ است. 

وی ابراز داشت: مسجدالاقصی به عنوان قبله اول مسلمانان اهمیت و قداست خاصی دارد اما از سوی رژیم خبیث و ناپاک صهیونیستی اشغال شده است. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: بیت المقدس ناموس دینی و سیاسی مسلمانان بوده و باید آزاد شود.   

حجت الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت: مساجد مرکز مدیریت فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشورهای مسلمان هستند و شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران نیز در این پایگاه  های دینی انجام شد. 

وی افزود: مساجد کشور و کهگیلویه و بویراحمد باید بیش از پیش فعال شده و ظرفیت های متعدد و گسترده آنان نیز مورد استفاده بهینه تر قرار گیرد. 

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج با اشاره به اول شهریورماه روز پزشک، بیان کرد: پزشکی یک شغل و حرفه مقدس بوده و هدف آن نجات جان انسان ها و تأمین سلامت آنان است.     

حجت الاسلام و المسلمین حسینی عنوان کرد: پزشکان کشور و کهگیلویه و بویراحمد از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون خدمات ارزنده ای برای حفظ جان و سلامتی انسان ها انجام داده اند که قابل تجلیل است. 

وی به دوم شهریورماه آغاز هفته دولت اشاره کرد و ابراز داشت: مسؤولیت داشتن، کار کردن و خدمت رسانی به مردم در دولت نظام مقدس جمهوری اسلامی افتخارآمیز و غرورآفرین بوده و باید قدردان چنین فرصتی بود. 

حجت الاسلام و المسلمین حسینی گفت: حقانیت دولت و ملت ایران سبب شده که دشمنان به ویژه آمریکای جنایتکار از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون از توطئه، تهدید و تحریم دست برندارند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha