امام جمعه پردیس: آمریکا نتوانست از هم پیمانان راهبردی خود رای بگیرد

تهران-ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس گفت: آمریکا با لابی گری شیطانی خود برای ضربه زدن به ایران قطعنامه ای را به شورای امنیت ارائه کرد اما نتوانست از هم پیمانان راهبردی خود رای بگیرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام سوگواری ابا عبدالله الحسین (ع) در جمع نمازگزاران اظهار داشت:  بیست و هفتم پاییز ۹۹ تحریم تسلیحاتی ایران به پایان می رسد و آمریکا قصد داشت با جریان سازی این تحریم را تمدید کند اما ۱۳ بر دو بازی شیطانی خود را باخت.

وی ضمن تقدیراز صبوری و مقاومت مردم ایران اسلامی ، عنوان کرد: مردم ولایتمدار و انقلابی تحریم ها را شکست دادند و به اعتراف مارک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا؛ تحریم های اعمال شده برای ایران به سقف رسیده و دیگر تحریمی نمانده که بر ایران اعمال نشده باشد.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: ایران اسلامی امروز در حوزه علوم و تجهیزات سایبری یکی از کشورهای قدرتمند در جهان محسوب می‌شود و همه اینها به برکت انقلاب اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری و تلاش مردم ولایتمدار ما  به دست آمده است.

حسینی با تاکید بر رعایت اصول و دستور العمل های بهداشتی در آیین سوگواری سید الشهدا(ع)، اظهار داشت: دشمنان سعی در ایجاد تقابل بین حضور در مراسم عزاداری ایام محرم و حفظ سلامت مردم  با دو قطبی سازی دارند، با رعایت بیش از پیش دستور العمل های بهداشتی در مراسم آسمانی سوگواری سید الشهدا(ع) محاسبات نادرست آنها را برهم بزنیم.

وی ادامه داد: در شرایط حساس امروز منطقی عمل کنیم، عملکرد احساسی سلامت عزاداران را به خطر می‌اندازد و بنا بر منویات مقام معظم رهبری همه ما موظف به رعایت دستور العمل های بهداشتی برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا هستیم.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: نیازمندان معیشتی و اقتصادی را در ایام محرم شناسایی کرده و کمک و دستگیری از آنها را در دستور کار خود قرار بدهیم و برای کمک های معیشتی و بهداشتی آنها را در اولویت قرار بدهیم.

حسینی با بیان اینکه برخی از مردم نیازمند معنویت و معرفت هستند، اظهار داشت: این افراد با اسلام و انقلاب بیگانه هستند و ماه محرم و صفر فرصت خوبی برای  بهره‌مندی این افراد از اسلام ناب محمدی و آموزه های ناب اسلامی در آیین سوگواری  سید الشهدا(ع) است.

وی ضمن گرامیداشت روز پزشک اول شهریور ماه، اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان پردیس در صف اول حفاظت از سلامت مردم در دوران همه گیری بیماری کرونا است و زحمات آنها قابل تقدیر است.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: امروز مصادف با روزی است که مسجد القصی توسط رژیم صهیونیستی به آتش کشیده شد و به عنوان روز مسجد نامگذاری شده است، حضور مردم در مساجد در احیا و توانمند سازی این مکان بهشتی تاثیر گذار خواهد بود.

حسینی ادامه داد: گشایش اقتصادی دولت به زودی محقق خواهد شد و مشکلات اقتصادی مردم با این طرح تا حدی مرتفع می شود و در این راستا به پیشنهاد نمایندگان مجلس پیش فروش فرآورده های نفتی به جای پیش فروش نفت در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن ما دشمنان را برجای خود می نشاند و به قول سردار سلیمانی ، ما ملت امام حسین(ع) هستیم و دشمنان را شکست می دهیم.

امام جمعه شهرستان پردیس  با بیان اینکه سه گروه برای اهل زمین امنیت می آورند و اگر قرار باشد عذابی نازل شودآن را بر می گردانند، افزود: کسانی که در مساجد حضور دارند،  مومنانی که نماز شب می خوانند و کسانی که به خاطر خدا به همدیگر مهرورزی می کنند.

به گزارش ایرنا در نمازجمعه این هفته روضه سید الشهدا (ع) توسط  حجت الاسلام سید حسین حسینی در فضایی معنوی قرائت شد و با اهدای لوح از زحمات سعید آسیایی ، رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان پردیس به مناسبت روز پزشک تجلیل شد.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پاریتخت قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =