امام جمعه پلدختر: مراسم دهه محرم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود

خرم‌آباد - ایرنا - امام جمعه پلدختر گفت: مراسم‌های ویژع دهه محرم با شور و شعور حسینی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این شهرستان برگزار شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه با تسلیت آغاز ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حسین بن علی (ع) اظهار داشت: دستگاه سید الشهدا در طول تاریخ تحت هیچ شرایطی حتی زمانی که برخی دیکتاتورها تلاش برای تعطیل کردن آن داشتند تعطیل نشده ، بنابر این می توان با رعایت پروتکل های بهداشتی و مبارزه با این ویروس عزاداری ها را برگزار کرد.

وی افزود: انتظار می رود هر کدام از مسوولان هیات های مذهبی و خادمان سید الشهدا (ع) سفیر و مبلغی برای رعایت بهداشت و توجه به سلامت مردم باشند.

امام جمعه پلدختر گفت: مردم بهترین گزینه برای مبارزه با ویروس کرونا هستند و کمیته هایی برای مدیریت و کنترل مراسم های دهه محرم در راستای توجه به توصیه ها و دستورالعمل های ستاد مدیریت مبارزه با کرونا تسکیل شود.

وی افزود: انتظار می رود مردم پلدختر در این دهه شب به ویژه تاسوعا و عاشورا حسینی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی عاملی مهم و تاثیر گذار در قطع انتقال زنجیره کرونا باشند.

حجت الاسلام موسوی به هفته دولت اشاره کرد و با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل ، شهدا به ویژه شهدای دولت بالاخص شهیدان والا مقام رجایی و باهنر یادآ؛ورشد: این ۲ شهید سمبل بزرگ در دولت وقت جمهوری اسلامی ایران بودند.

وی افزود: امروز دولت کلید واژه ای به نام گشایش اقتصادی مطرح کرده است اما دارای ابهاماتی می باشد چرا که جزییات آن خیلی باز و شفاف سازی نشده است.

امام جمعه پلدختر گفت: جایگاه طبقه ضعیف و محروم جامعه که با ۴۵ هزار تومان یارانه زندگی می کنند ، باید در این کلید واژه  مشخص شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =