۳۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۲
کد خبرنگار: 2083
کد خبر: 83916491
۰ نفر

برچسب‌ها

تولد ۲ نوزاد با کمک اورژانس شاهرود

شاهرود - ایرنا - معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود گفت: ٢ نوزاد با کمک ماموران اورژانس از اهالی بخش کالپوش میامی و شاهرود به دنیا آمدند.

ناصر سلمانپور روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود : ساعت ۹  در پی تماس تلفنی پزشک درمانگاه حسین آباد کالپوش  در خصوص نامساعد بودن حال مادر باردار اقدامات اولیه آغاز شد.

وی افزود: به دلیل وخامت حال و برای تکمیل روند درمان خانم باردار با حضور سریع اورژانس هوایی شاهرود ساعت ۱۰ و ۱۰ دقیقه  تحویل بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود شد.

سلمانپور ادامه داد : حال عمومی بیمار رضایت بخش است  وبرای درمان تخصصی به بیمارستان بهار شاهرود اعزام شد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی شاهرود اظهار داشت : ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه امروز نیز  گزارشی مبنی بر آغاز درد زایمان یک مادر باردار به مرکز اورژانس ۱۱۵ اعلام شد.

سلمانپور با اشاره به تولد نوزاد پسر در این ماموریت اورژانس ادامه داد: کارشناسان اورژانس منطقه ۴ شهری با ورود به منزل این خانواده فرآیند زایمان این نوزاد را تسهیل کردند. 

وی افزود : حال عمومی مادر و نوزاد رضایت بخش است و جهت درمان های تخصصی به بیمارستان بهار شاهرود اعزام شدند.

مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شاهرود با ۴۰ کارشناس در ۱۵ پایگاه جاده ای ، چهار پایگاه شهری، یک پایگاه اورژانس هوایی با یک فروند بالگرد و ۳۰ دستگاه آمبولانس به هموطنان خدمات رسانی می کند.

همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس هم با ۱۳ تخت و تجهیزات مناسب برای پوشش حوادث احتمالی پر تلفات و خدمات دهی به بیماران سر پایی دراین مرکز آماده است. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =