ذوب‌آهن اصفهان، لیگ برتر را با شکست به پایان رساند

اصفهان_ایرنا_تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در هفته پایانی لیگ برتر مقابل گل گهر سیرجان در ورزشگاه فولادشهر با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

دیدار تیم های ذوب‌آهن و گل گهر سیرجان از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه پنجشنبه در هفته پایانی لیگ برتر به صورت همزمان با سایر دیدارها در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و در پایان از تیم میهمان با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد.

در این دیدار تیم ذوب‌آهن بازی را هجومی آغاز کرد و موقعیت‌هایی را روی دروازه حریف تدارک دید که بازیکنانش نتوانستند از آنها بهره ببرند.

تیم گل گهر در دقایق ابتدایی دیدار بیشتر از ضد حملات خود استفاده می‌کرد و چند موقعیت خوب نیز روی دروازه میزبان به دست آورد که نتیجه‌ای نداشت.

در دقیقه ۲۳ دیدار برخلاف جریان بازی، این تیم گل گهر سیرجان بود که توسط امیر پورعلی با یک شوت زیبا به گل اول رسید و در طرف دیگر میدان ذوب‌آهن برای جبران گل خورده بر حملات خود افزود ولی بازهم این تیم گل گهر سیرجان بود که در دقیقه ۴۴ توسط میلاد کمندانی به گل دوم خود رسید.

تیم میزبان سرانجام در  وقت‌های اضافی نیمه نخست صاحب یک ضربه پنالتی شد که توسط "دارکو بیدوف" به گل رسید.

در ادامه تیم ذوب‌آهن اصفهان به کار هجومی خود افزود و در یکی از صحنه‌ها شوت زیبای "مارکوویچ" بازیکن این تیم در دقیقه ۵۲ به تیرک دروازه حریف خورد و به خارج رفت.

برغم حملات میزبان بازهم این تیم گل گهر سیرجان بود که در میان سردرگمی مدافعان ذوب‌آهن در دقیقه ۶۰ توسط یونس شاکری به گل سوم خود دست یافت.

ذوبی‌ها بعد از دریافت گل سوم، بازی را هجومی‌تر دنبال کردند اما نتوانستند از فرصت‌های خود بهره ببرند تا اینکه در دقیقه ۸۵ توسط "دارکو بیدوف" به گل دوم خود رسیدند و در پایان در خانه‌ خود، این بازی را واگذار کردند.

با این نتیجه، تیم ذوب‌آهن با ۳۰ امتیاز در مکان دوازدهم و گل گهر سیرجان با ۳۳ امتیاز در رتبه دهم جدول رده بندی لیگ برتر  قرار گرفتند.

این دیدار را روح‌الله شریفی با کمک‌های حسن ظهیری، مرتضی یوسف شهریاری و عباس راکعی بعنوان داور چهارم قضاوت کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =