لیگ برتر برای شهرخودرو و نساجی مازندران با تساوی پایان یافت

مشهد- ایرنا- دیدار تیمهای فوتبال شهر خودرو خراسان و نساجی مازندران در آخرین هفته مسابقات لیگ برتر با نتیجه صفر بر صفر پایان یافت.

به گزارش ایرنا در هفته سی‌ام و پایانی مسابقات لیگ برتر فوتبال، تیم شهرخودرو خراسان پنجشنبه شب در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد میزبان تیم فوتبال نساجی مازندران بود.

در این دیدار، تیم شهرخودرو برای نخستین بار در لیگ امسال، دروازه‌بان اصلی خود سید مهدی رحمتی را به دلیل مسائل انضباطی از لیست بیرون گذاشت و با نظر سرمربی این تیم متین صفاییان درون دروازه قرار گرفت.

دراین بازی که نتیجه آن برای هر دو تیم فرقی نداشت متین صفائیان، فرشاد فرجی، حسین مرادمند، امید منصوری، علی نعمتی، حسن جعفری، میلاد سرلک، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد، محمدرضا خلعتبری و حسین مهربان برای تیم میزبان و علیرضا حقیقی، مجتبی بیژن، رحمان جعفری، محمدمهدی نظری، سیدمحمد میری، حسین ماهینی، محمدحسین باباگلی، حسین زامهران، حسین کیانی مقدم، محمدعرفان معصومی و روح الله باقری برای نساجی مازندران به میدان رفتند.

میثم حیدری قضاوت این دیدار را بر عهده داشت و ایرج غلامزاده همراه با صالح عرب آبادی او را در امر داوری کمک کردند.

با کسب این تساوی تیم شهرخودرو با کسب ۴۶ امتیاز، مقام ششم و نساجی مازندران با کسب ۳۸ امتیاز در رتبه هشتم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر  امسال به کار خود پایان دادند.

پارسال تیم شهرخودرو با ۵۶ امتیاز  رتبه چهارم جدول و نساجی مازندران با ۳۶ امتیاز در رتبه دهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر را از آن خود کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =