۳۱ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۰:۵۷
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83916236
۰ نفر

برچسب‌ها

تارتار: از سقوط تیم پارس جنوبی به لیگ یک ناراحت شدم

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: از سقوط پارس جنوبی جم به لیگ یک خیلی ناراحت هستم و امیدوارم این تیم هر چه زودتر به لیگ برتر برگردد.  

به گزارش ایرنا مهدی تارتار پنجشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: ابتدا می‌خواهم از هوادارانمان که واقعا نمونه بودند و در کسب نتایج تیم در طول فصل به ما کمک کردند تشکر کنم. همچنین از اصحاب رسانه که خیلی خوب ما را پوشش دادند قدردانی می کنم. 

وی با بیان اینکه هیات مدیره تیم آدم‌های سالم و صادقی هستند و به لحاظ قانونی دستشان بسته است گفت: آنها کارمندان شرکت نفت هستند و به امید حمایت شرکت نفت تیمداری می‌کنند اما متأسفانه قانونی که وضع شده مشکلات زیادی در این فصل برای ما درست کرد که در عمر مربیگری‌ام همچنین وضعیتی را تجربه نکرده بودم. 

سرمربی نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: از یکی، ۲ نفر که من را با هزار امید به این شهر آوردند، نمی گذرم. آنها در ابتدای لیگ به من خیلی قول دادند و می‌گفتند هیچ مشکلی نخواهیم داشت و ما مثل کوه پشتتان هستیم و همه مشکلات مرتفع می‌شود ولی متأسفانه در ادامه راه جواب تلفنم را هم نمی‌دادند.

وی در خصوص پارس جنوبی گفت: تیمی که بضاعت نداشت سال اول حضورش در لیگ برتر پنجم شد، سال بعد با خود ما دوازدهم شد و سال سوم هم سقوط کرد. این داستان برای نفت مسجد سلیمان هم وجود دارد. این تیم شخصیتش امسال به همت هوادار، کادرفنی و مدیریت شکل گرفت. سال آینده اینگونه نیست و مسئولان باید پای کار باشند.

وی گفت: اگر دلتان برای مردم می‌سوزد که هیچ دلخوشی به غیر از این تیم ندارند به فکر تیم باشید. من از آقای ظاهری نماینده قبلی تشکر می‌کنم هیچ‌وقت تلفن ما را بی‌پاسخ نگذاشت و هر وقت خواستیم به ما کمک کرد. امیدواریم آقای ورناصری نماینده جدید از این تیم حمایت کند. 

تارتار با بیان‌اینکه این درست نیست که من از بازیکنان خواهش کنم مردانه بازی کنندگفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که خیلی مردانه بازی کردند.

وی گفت: در شروع نیمه دوم با دانستن نتیجه  دیگر تیم‌ها، پارس جنوبی سعی می‌کرد ما را تحت فشار قرار دهد و به گل برسد. ما با تعویض‌هایی که انجام دادیم افراد سرعتیمان را وارد بازی کردیم و توانستیم یک گل بزنیم.

تیم نفت مسجدسلیمان در مصاف با پارس جنوبی یک بر صفر به برتری رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =