اجرای چهار پروژه تاثیرگذار برای توسعه کرمانشاه

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: مدیران دستگاه‌ها باید تلاش کنند تا از فرصت طلایی ایجاد شده در زمینه اجرای چهار پروژه مهم قطار شهری، تصفیه‌خانه آب شهر کرمانشاه، احداث جاده زله زرد به سومار و احداث بزرگراه کرمانشاه به کامیاران برای توسعه هرچه بیشتر استان نهایت استفاده را داشته باشند.

مهرداد سالاری روز پنجشنبه در جلسه ایجاد هماهنگی برای اجرایی شدن مصوبات معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت در اسفند ماه گذشته به کرمانشاه افزود: اجرای این پروژه ها با پیگیری ویژه استاندار و نظر مساعد معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت برای استان به تصویب رسید که اجرای آنها برای کرمانشاه بسیار مهم و اساسی است.

وی تصریح کرد: اجرای پروژه قطار شهری به عنوان یک مطالبه اصلی برای مردم کرمانشاه تبدیل شده و همچنین تصفیه خانه آب شهر کرمانشاه نیز بسیار مهم است، احداث بزرگراه کرمانشاه کامیاران تاثیر بسزایی در میزان کاهش تصادفات و میزان مرگ و میر دارد و همچنین احداث جاده زله زرد به سومار نیز برای رشد بیشتر گیلانغرب و توسعه هرچه بیشتر استان بسیار اساسی است لذا مدیران ذیربط باید توجه داشته باشند که هر کدام از این پروژه ها چقدر در توسعه و پاسخگویی به مطالبات مردم اثرگذار است.

سالاری افزود: تاخیر در اجرای هر کدام از پروژه ها علاوه بر اینکه توسعه زیرساخت ها در استان را با تاخیر مواجه می سازد از سوی دیگر با توجه به تورم و افزایش قیمت ها اجرای آنها با هزینه بیشتر انجام خواهد شد و همچنین منجر به از دست دادن زمان خواهد شد.

وی گفت: استاندار کرمانشاه با پیگیری های ویژه و استفاده از ارتباطلات ملی خوب خود یک فرصت طلایی برای استان کرمانشاه با سرمایه گذاری بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان با اجرای این چهار پروژه فراهم ساخته که مدیران ذیربط وظیفه دارند نهایت تلاش و کوشش خود را برای تسریع در اجرای این پروژه ها بکار گیرند.

وی ادامه داد: مدیران برای اجرای این پروژه های بسیار مهم، اگر به موقع تلاش نکنند و جدیت نداشته باشند در واقع کوتاهی کرده و در پیشگاه خدا و مردم باید پاسخگو باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه بیان داشت: خیر و برکت این پروژه ها برای مردم است و منافع عامه را به دنبال دارد و پروژه ای مانند اجرای بزرگراه کرمانشاه- کامیاران که کاهش تصادفات و میزان مرگ و میر را به دنبال دارد لذا هرگونه تلاش برای تسریع در اجرای آن دارای اجر و ثواب خواهد بود.

سالاری افزود: تاکنون بیش از ۳۵۰ میلیارد تومان برای احداث قطار شهری هزینه شده اما این اعتبار زمانی برای مردم ارزش دارد که این پروژه به موقع به بهره برداری برسد و در اختیار مردم قرار گیرد.

وی تاکید کرد: مدیران وظیفه دارند تمامی ظرفیت ها و توان خود برای اجرای این پروژه ها بکار ببرند و ظرف ۱۰ روز آینده با تشکیل مجدد این جلسه به ارایه گزارش بپردازند. 

اخبار مرتبط