۳۰ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۴۴
کد خبرنگار: 926
کد خبر: 83916001
۰ نفر

برچسب‌ها

بهره برداری از ۱۷ طرح عمرانی در قشم

قشم-ایرنا- همزمان با هفته دولت، ۱۷ طرح عمرانی، اقتصادی، خدماتی و زیربنایی با اعتبار ۳۰۸ میلیون و ۲۲۱ میلیون ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار قشم روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: سه طرح هادی در روستای سَلَخ، رَمچاه و تولا با اعتبار ۴۳ میلیارد و ۵۷۵ میلیون ریال آماده بهره برداری است.

علیرضا نصری افزود: طرح ساماندهی اسکله صیادی شهر سوزا با اعتبار ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و طرح آسفالت معبرها در روستای دیرستان با اعتبار هفت میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: طرح برق رسانی شامل توسعه شبکه‌های فشار ضعیف و متوسط هوایی و زمینی، ایجاد پست‌های هوایی و زمینی و احداث چراغ روشنایی در مجموع با اعتبار ۹۵ میلیارد ریال از دیگر طرح‌هایی است که در هفته آتی به ثمر می‌نشیند.

فرماندار قشم تصریح کرد: ۲ طرح احداث زمین چمن در شهر سوزا و روستای سرریگ و یک طرح ساخت سالن ورزشی در روستای گوران نیز در مجموع به ارزش ۲۳ میلیارد و ۳۱۶ میلیون ریال افتتاح می‌شود.

وی افزود: یک طرح مدرسه ۱۲ کلاسه در شهر درگهان و سه طرح مدرسه ۶ کلاسه در روستاهای کووِه‌ای ، رَمچاه و گوری در مجموع با اعتبار ۷۶ میلیارد ریال به بهره برداری  می‌رسد.

نصری ادامه داد: ساختمان چندمنظوره روستای تم سیتی با ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال، و اکو کمپ گردشگری جزیره لارک نیز با اعتبار ۲۷ میلیارد ریال آماده افتتاح است.

وی اظهار کرد: ایستگاه بین راهی هلال احمر در میدان درگهان با اعتبار ۱۳ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال ایجاد شد که در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

فرماندار قشم افزود: طرح ایجاد چهار واحد زیست تیم سلامت نیز در درگهان قشم با اعتبار ۱۴ میلیارد ریال احداث شد و در هفته آتی مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در هفته دولت چهار طرح خانه بهداشت در روستاهای درکو، چاهو شرقی، دستکو و سرریگ با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال کلنگ زنی می‌شود.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک با حدود ۱۵۰ هزار نفر جمعیت از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده‌است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =