معاون استاندار اصفهان: رشد اقتصادی کشور در گرو توجه به توان داخلی است

اصفهان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با اشاره به شعار راهبردی جهش تولید گفت: برغم مشکلات و تحریم‌های ظالمانه استکبار، برای رسیدن به اهداف مهمی همچون رشد اقتصادی کشور باید با استفاده از ظرفیت داخلی برای برداشتن موانع موجود در راه جهش تولید گام برداشت.

حیدر قاسمی روز پنجشنبه در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان خور و بیابانک خاطرنشان کرد: مسوولان در دوره‌های گوناگون زحمات زیادی کشیده‌اند اما بازهم کارهای زیادی باقی مانده است که با همدلی و مدیریت جهادی می‌توان به بهترین نحو به مردم و نظام اسلامی خدمت کرد.

وی همچنین  توجه ویژه به ظرفیت‌های این شهرستان در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی را خواستار شد و به فرماندار جدید خور و بیابانک توصیه کرد تارویکرد خود را معطوف به توسعه شهرستان و اشتغال کند و به مسائل فرعی اهمیت ندهد.

امام جمعه خور و بیابانک نیز گفت: بسیاری از مشکلات این شهرستان ملی است که باید با کمک نماینده مردم منطقه در مجلس و مسوولان کشوری، بررسی، تامین اعتبار و اجرا شود.

حجت الاسلام سعید جاویدی افزود: خور و بیابانک به تلاش فراوان برای حل مشکلات نیاز دارد و البته شهرستان عقب ماندگی‌های زیادی دارد که از استاندار، نماینده و فرماندار جدید انتظار است، به فکر تلاش کاربردی و عملیاتی برای حل مشکلات باشند.

فرماندار جدید خور و بیابانک هم خاطرنشان کرد: برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در شهرستان تلاش خواهم کرد.

عباس نظام اسلامی افزود: مسوولیت را یک امانت بزرگ می‌دانم و تلاشم این است که با وحدت و همدلی، پیگیر مشکلات شهرستان باشم.  

 در این مراسم عباس نظام اسلامی بعنوان فرماندار جدید خور و بیابانک معرفی و از خدمات عباس بلانیان فرماندار قبلی این شهرستان قدردانی شد.

عباس نظام اسلامی دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی و کارشناس مسوول سیاسی اجتماعی فرمانداری فلاورجان، بخشدار فریدن و معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرضا را در کارنامه خود دارد.

نظام اسلامی، چهارمین فرماندار خور و بیابانک محسوب می‌شود.

شهرستان خور و بیابانک به مرکزیت شهر خور با وسعت افزون بر۱۲ هزار کیلومتر مربع و داشتن حدود ۱۰ درصد از کل مساحت استان در ۳۹۰ کیلومتری شرق شهر اصفهان واقع است

این خطه واقع در قلب کویر مرکزی ایران قرار دارد.

خور و بیابانک از شمال با دامغان در استان سمنان، از جنوب با اردکان در استان یزد، از شرق با طبس در استان خراسان جنوبی و از غرب با نایین در استان اصفهان هم مرز است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =