دستگیری و جمع آوری ۲۱۱۵ مواد فروش و معتاد متجاهر در تهران

تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از اجرای طرح های امنیتی محله محور خبر داد و گفت: یک هزار و ۱۰۷ نفر مواد فروش و یک هزار و هشت معتاد متجاهر در هفت روز گذشته دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" روز پنجشنبه در این باره گفت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، طرح امنیت محله محور پس از برگزاری جلسه توجیهی برای کارکنان و شناسایی مناطق جرم خیز و آلوده با اقتدار کامل در چندین مرحله در سطح شهر تهران به ویژه مناطق مرکزی پایتخت به اجرا درآمد.

وی افزود: تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس‌ مبارزه با مواد مخدر تهران در خلال اجرای این طرح طی هفت روز گذشته موفق به دستگیری تعداد ۱۹ قاچاقچی، یک هزارو ۱۰۷ نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر در شهر تهران بزرگ شدند که از آنان بیش از ۲۵۴ گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شد.

این مقام انتظامی در پلیس تهران اظهار داشت: تیم های عملیاتی پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران پر تلاش یگان امداد و کلانتری های تابعه سرکلانتری هفتم فاتب در اجرای این طرح موفق به جمع آوری یک هزار و ۸ معتاد متجاهر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران همچنین گفت: اجرای طرح امنیت محله محور با هدف برقراری نظم و امنیت پایدار به صورت مستمر در سطح شهر تهران اجرا خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =