۳۰ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۴۲
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83915914
۰ نفر

برچسب‌ها

 برترین های جشنواره ترنج در البرز معرفی شدند

کرج - ایرنا- نخستین جشنواره ترنج با برتری آموزش و پرورش و کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز به عنوان دستگاه برتر فرهنگی استانی در غنی سازی اوقات فراغت جوانان پایان یافت.

مدیرکل ورزش وجوانان البرز روز پنجشنبه در آیین اختتامیه این جشنواره افزود: امسال مردم ایران به منظور پیشگیری از بیماری کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی، محرم کرونایی برگزار می کنند.

امیرغفرانی خاطرنشان کرد: ستاد غنی سازی اوقات فراغت استان با همکاری دستگاه‌های فرهنگی اقدام به برگزاری نخستین جشنواره ساماندهی استعداد جوانان با عنوان ترنج کرد که از آن استقبال زیادی حتی در سطح کشوری شد.

وی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این جشنواره با شور، عشق و امید شرکت کردند و با خلق آثاری زیبا و منحصربه فرد نشان دادند که می توان با مشورت با جوانان گام های بلندی درحوزه غنی سازی اوقات فراغت جوانان برداشت.

وی شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه استان البرز در زمینه های فرهنگی، هنری، ورزشی، فنی و علمی را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره ذکر کرد و یادآور شد: به دلیل اهمیت سلامت افراد جامعه و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا این جشنواره به صورت مجازی برگزار شد.

غفرانی تاکید کرد: توانمند سازی و مورد حمایت قراردادن استعدادهای بالقوه این جشنواره نیاز به حمایت و مشارکت همه دستگاه های اجرایی استان البرز دارد.

رییس کمیسیون اوقات فراغت استان البرز هم گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ اثر از البرز و استان های اصفهان، شیراز و تبریز به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

علی فلاحی اظهارداشت: پس از ارزیابی داوران، ۶۴ اثر برگزیده شد که به دلیل شرایط خاص کرونایی و رعایت پروتکل های بهداشتی در این برنامه از ۵ نفر و ۲ دستگاه اجرایی تجلیل شد.

وی تصریح کرد: در این جشنواره دستگاه های فرهنگی دیگری چون شهرداری کرج و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز شرکت کردند.

دراین آیین از جواد محمدی رییس اداره فرهنگی هنری آموزش و پرورش استان البرز و نماینده کمیته امداد امام خمینی (ره) به عنوان دستگاه فرهنگی برتر و ۵ نفر از شرکت کنندگان با اهدا لوح و تندیس جشنواره، تجلیل به عمل آمد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =