سرای جوانان در امیریه دامغان افتتاح شد

سمنان- ایرنا- مجتمع مسکونی خیرساز ویژه زوج‌های جوان در شهر امیریه روز پنجشنبه با حضور رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش امیرآباد دامغان درباره این طرح گفت: سرای جوانان، چند باب واحد مسکونی ساخته شده توسط خیر امیرآبادی به منظور استفاده زوج‌های جوان نیازمند است.

مهدی رومنانی خاطرنشان کرد: این منازل شامل پنج واحد است که در شهر امیریه به همت رمضان قدس الهی، از خیران این شهر ساخته شد.

وی مساحت هر واحد مسکونی را ۸۰ مترمربع عنوان کرد و افزود: این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع ایجاد شده است. 

رومنانی اضافه کرد: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی ۱۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که تمام اعتبار توسط خیر پرداخت شد.

وی ادامه داد: عملیات ساخت این مجتمع مسکونی از اردیبهشت ٩٨ آغاز شد و اوایل مرداد امسال به پایان رسید. 

رومنانی بیان کرد: ایجاد این مجتمع مسکونی در راستای فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر آسان کردن ازدواج، می‌تواند زمینه ساز حمایت از ازدواج جوانان در منطقه باشد. 

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش امیرآباد دامغان گفت: این واحدها ویژه زوج های جوان است که این افراد می توانند ۲ سال ابتدایی زندگی مشترک خود را در این واحدها با کمترین هزینه سپری کنند و پس از این مدت به زوج های دیگر واگذار کنند.

تجلیل از خیران، افتتاح فروشگاه بزرگ شهر، مصاحبه خبری، افتتاح سرای جوان در شهر امیریه و حضور در مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست از برنامه‌های سفر یکروزه مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور به شهرستان دامغان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =