۹ طرح صنعتی در هفته دولت در بوشهر بهره‌برداری می‌شود

بوشهر-ایرنا- رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: به مناسبت گرامی داشت هفته دولت ۹ طرح صنعتی دراین استان بهره‌برداری و ۱ طرح نیز کلنگ زنی می‌شود.

به گزارش ایرنا سید حسین حسینی روز پنج‌شنبه به رسانه‌ها بیان کرد: این طرح ها در زمینه‌های تولید محصولات بتنی، انواع سیم و کابل آلومینیومی و مسی، محصولات بتنی مسلح پیش ساخته،صفحه ورق مخلوط مواد کانی و مواد پلیمری، ماسک یکبارمصرف پزشکی وغیره با سرمایه گذاری۲۴۹میلیارد و ۴۰۰ میلیون  ریال افتتاح می‌شوند.

وی افزود: با بهره برداری از این طرح ها زمینه استقال مستقیم ۱۱۴ نفر فراهم خواهد شد.

حسینی اضافه کرد:  در هفته دولت همچنین یک طرح صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۷۰۰میلیارد ریال و اشتغال ۹۰ نفر برای شروع عملیات اجرایی در زمینه قطعات گچی ساختمانی کلنگ زنی می‌شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان بوشهر عنوان کرد: در هفت سال گذشته تعداد یکهزار و ۵۷۱ فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۳۳۷ هزارو۳۱۶ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی برای ۳۶ هزار و۷۵۲ نفر صادر شده است.

وی یادآوری کرد: همچنین از سال ۱۳۹۲ تاکنون تعداد ۲۴۱ فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری۱۴۶ هزار و ۹۱۸ میلیارد ریال و اشتغال‌زایی برای ۶ هزارو ۴۳۰ نفردر زمینه‌های مختلف صنعتی از سوی سازمان صمت استان صادر شده است.

حسینی اعلام کرد: در ۴ ماهه نخست امسال تعداد ۸۱ فقره جوازتاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری ۵ هزار و ۸۳۷ میلیارد ریال و اشتغال نزدیک به ۲ هزار و ۵۰۰ نفردر استان صادر شده که درمقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته از نظر تعداد ۷۶درصد رشد داشته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر ادامه داد: همچنین در این مدت تعداد ۱۷ فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری هزار و ۹۰۴ میلیارد ریال صادر شده است که برای ۹۸۲ نفر اشتغال‌زایی کرده است که در این زمینه ۱۱۲ درصد رشد را تجربه کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =