بندرگزی‌ها از خدمات ۶۲ پروژه هفته دولت بهره‌مند شدند

گرگان ـ ایرنا ـ همزمان با هفته دولت ۶۲ پروژه عمرانی، تولیدی و اقتصادی با اعتبار ۴۳۰ میلیارد ریال و ایجاد ۲۷ فرصت شغلی در شهرستان بندرگز در غرب گلستان افتتاح شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان روز پنجشنبه در مراسم بهره برداری از این طرح ها گفت: از این تعداد، ۵۲ پروژه با اعتبار ۳۸۰ میلیارد ریال عمرانی و ۱۰ طرح با اعتبار ۵۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تولیدی و اقتصادی است.

عزیزه امامی اظهار داشت: طرح هادی روستای حسین آباد با اعتبار ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، آسفالت جاده بندرگز به روستای گز با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال، روکش آسفالت جاده قدیم با اعتبار ۶ میلیارد ریال و حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب شرب با اعتبار ۹ میلیارد ریال از مهمترین طرحهای هفته دولت امسال بندرگز است.

وی بیان کرد: همچنین بهره برداری از ۲ اقامتگاه بوم گردی با اعتبار ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال، استخر پرورش ماهی با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال و واحد پرورش مرغ تخم گذار با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال از دیگر طرح های بهره برداری شده امروز است.

وی با تجلیل از مقام شامخ شهیدان رجایی و باهنر گفت: این شهیدان والامقام در کنار هم برای خدمت به اسلام و انقلاب تلاش داشتند و با هم نیز در این راه به شهادت رسیدند.

امامی افزود: دوره خدمت این شهیدان والامقام طولانی نبود ولی راه آن ها نزد ملت ایران همواره باقی است چون آن ها الگوی خدمت و ساده زیستی هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =