فرمانده قرارگاه غرب کشور: ارتش در آمادگی کامل دفاعی قرار دارد

سنندج - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: ارتش بویژه نیروی زمینی هم به لحاظ تجهیزات نظامی و دفاعی و هم به لحاظ کیفیت نیروی انسانی در مطلوبیت کامل و آمادگی رزمی خود بسر می‌برد.

امیر سرتیپ فرهاد آریانفر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همه یگان‌های تابعه ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه تهدیدی در گستره جغرافیایی کشورمان قرار دارند.

وی در رابطه با هماهنگی سپاه و ارتش در مقابله با تهدیدات اضافه کرد: با هدایت و فرماندهی معظم و معزز کل قوا، ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه خاتم‌الانبیا هماهنگی و همدلی با مطلوبیت خوبی میان سپاه و ارتش وجود دارد.

امیر سرتیپ آریانفر افزود: هم افزایی در میان ارتش و سپاه در اجرای ماموریت پشتیبانی از همدیگر در دستور کار سلسله مراتب قرار دارد و تاکنون نیز به خوبی عملی و اجرایی شده است.

وی در بخش دیگری از این گفت و گو یادآور شد: ارتش معیشت کارکنان و در اخیتار گذاردن خانه‌های سازمانی را در دستور کار خود قرار داده و در این راستا بدنبال فراهم کردن ۴۰ هزار واحد سازمانی برای کارکنان خود در کشور است.

فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه بر مبنای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، اولویت سلسله مراتب ارتقای معیشت کارکنان است، گفت: در زمینه ارتقای معیشت کارکنان در چند مرحله با هماهنگی‌های صورت گرفته شاهد افزایش حقوق‌ها بوده‌ایم.

وی در رابطه با اهمیت لشگر ۲۸ پیاده در کردستان تاکید کرد:‌ حضور این لشگر مبنای امنیت استان است و با تقدیم چند هزار شهید، جانباز و ایثارگر در این منطقه توانسته آرامش را به مردم خوب، نجیب و بامحبت این خطه از کشور تقدیم کند.

امیر سرتیپ آریانفر افزود: ‌لشگر ۲۸  لشگری توانمند، مقتدر با آمادگی رزمی خوب است که امنیت را در کنار دیگر نیروهای مسلح در استان کردستان برقرار کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =