۲ هزار و ۴۳۳ پروژه در آذربایجان شرقی طی هفته دولت به بهره برداری می رسد

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دولت ۲ هزار و ۴۳۳ پروژه عمرانی و خدماتی در این استان با هزینه کرد بیش از یک هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

محمدرضا پورمحمدی، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه در هفته دولت،عملیات اجرایی ۴۱ پروژه نیز با اعتبار پیش‌بینی ‌شده ۷۷ میلیارد تومان آغاز می شود، اظهار داشت: در مجموع در هفته دولت امسال ۲ هزار و ۴۷۴ پروژه با اعتبار بیش از یک هزار و ۹۷۷ میلیارد تومان افتتاح یا عملیات اجرایی آن ها آغاز می شود.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: بهره‌برداری از این تعداد پروژه در شرایط کنونی با وجود تحریم ها و فشارهای خارجی و محدودیت‌های شدید مالی دولت، برگ زرینی بر افتخارات نظام جمهوری اسلامی و حاکی از حرکت رو به رشد کشور است.

پورمحمدی، با بیان اینکه برنامه‌های هفته دولت امسال متفاوت از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد، ادامه داد: با توجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و ضرورت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، پروژه‌ها در سطح استان تا حد امکان از طریق ویدئوکنفرانس افتتاح می شود.

وی یادآوری کرد: در صورت برگزاری برنامه‌ها به صورت فیزیکی، حضور حداقل افراد و رعایت موازین بهداشتی به صورت جدی در دستور کار دستگاه‌های مسوول قرار دارد.

استاندار آذربایجان شرقی هفته دولت را فرصت مغتنمی برای ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های اجرایی به مردم دانست و گفت: در این راستا در طول هفته دولت، معاونان استاندار، فرمانداران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی با حضور در برنامه‌های صدا و سیما اقدامات و دستاوردهای دولت را تشریح خواهند کرد.

پورمحمدی، از رسانه‌های مکتوب و مجازی استان نیز خواست تا در فرصت هفته دولت، امکان ارائه گزارش اقدامات و تلاش‌های دستگاه‌های دولتی در خدمت به مردم و حل مسائل و مشکلات جامعه را فراهم کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =