دفترچه سوال‌های کنکور علوم ریاضی و علوم انسانی منتشر شد

تهران- ایرنا- سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه سوال‌های کنکور علوم ریاضی و علوم انسانی را منتشر کرد.

با پایان دومین نوبت از کنکور سراسری ۹۹ در ۲ گروه علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی که امروز برگزار شد، دفترچه سوال های عمومی و اختصاصی این آزمون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org منتشر شد. همچنین داوطلبان نظام قدیم این ۲ آزمون می توانند این دفترچه ها در سایت سازمان سنجش دریافت کنند.

روز گذشته نیز دفترچه سوال های کنکور هنر بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار گرفت.

به گزارش ایرنا،‌ تاکنون کنکور سه گروه آزمایشی برگزار شده و این ماراتن روزهای جمعه و شنبه برای گروه های آزمایشی علوم تجربی و زبان ادامه دارد.

کلید اولیه سؤال های آزمون سراسری در داخل کشور از ساعت ۲۱ روز دوشنبه سوم شهریورماه و کلید سوال های خارج از کشور عصر روز چهارشنبه پنجم شهریور ماه در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

با توجه به شرایط ویژه حاکم بر آزمون سراسری امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا، هفت هزار و ۳۰۰ کارشناس بهداشت محیط بر روند برگزاری آزمون نظارت می کنند. همچنین ۱۰ مصلی و ۴۸ ورزشگاه به تعداد حوزه های برگزاری این آزمون افزوده شده است.

علاوه بر این، در سطح کشور ۱۷۵ هزار نفر عوامل اجرایی، دست اندرکار برگزاری کنکور سراسری هستند که در مقایسه با سنوات گذشته افزایش دارد.

نتیجه اولیه آزمون هفته اول مهرماه و نتیجه نهایی هفته نخست آبان ماه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

سازمان سنجش آموزش کشور برای همه داوطلبان بسته بهداشتی شامل ماسک، پد الکلی و ژل بهداشتی یک نفره تهیه کرده است که در اختیارشان قرار می گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =