«آجر به آجر» فرصت مشارکت سمنانی‌ها در مدرسه‌سازی

سمنان- ایرنا- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان گفت: مردم نیکوکار استان با شرکت در پویش آجر به آجر به اندازه توان مالی خود در نوسازی و مقاوم‌سازی مدرسه کمک مشارکت کنند.

به گزارش ایرنا، سعید هژبری روز پنجشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان سمنان در آستانه هفته دولت، ابراز داشت: ۲۸ درصد فضای آموزشی استان سمنان تخریبی و ۳۲ درصد نیازمند مقاوم‌سازی است و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان نیازمند مشارکت خیران برای تامین فضای آموزشی ایمن برای دانش‌آموزان است.

وی با بیان اینکه آینده کودکان به تولیدکنندگان علم و آموزش بستگی دارد، ابراز داشت: آحاد جامعه با شرکت در طرح آجر به آجر برای توسعه فضای آموزشی کمک کنند.

وی بیان کرد: در طرح آجر به آجر هر یک از افراد جامعه می‌توانند با اندک سرمایه در امر خداپسندانه مدرسه‌سازی سهیم شوند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان کرد: رسانه با آگاهی بخشی به جامعه درباره پویش آجر به آجر نقشی مهم در افزایش مشارکت مردمی در توسعه فضای آموزشی دارد و انتظار می‌رود رسانه‌ها بیش از پیش در این زمینه یاریگر باشند.

وی خاطرنشان کرد: خبرگزاری ایرنا همواره رسانه مورد وثوق جامعه است که در عرصه‌های مختلف و در شرایط سخت نشان داد همیشه پای کار است و با رعایت سه اصل صحت، دقت و سرعت در انتشار خبرها رسانه‌ای محبوب بین مخاطبان است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان گفت: مشارکت در مدرسه‌سازی کار خداپسندانه‌ای است که ثواب دنیا و آخرت را به همراه دارد.

محمد جهانگیریان رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان نیز در این بازدید گزارشی از فعالیت‌ها و سیاست‌های کاری این رسانه در استان ارائه کرد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =