۳۰ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۱۲
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83915704
۰ نفر

برچسب‌ها

محله های مرکزی شهر تهران سیاه‌پوش شدند

تهران - ایرنا- همزمان با آغاز ماه محرم و عزاداری سید الشهدا حضرت امام حسین(ع)، معابر، میدان ها و محله‌های مرکزی شهر تهران سیاه‌پوش شدند.

به گزارش ایرنا، از اعلام روز پنجشنبه شهرداری منطقه ۱۱، به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم اداره زیباسازی این منطقه بیش از ۱۰هزار متر طول سیاه‌پوشی در سطح محله‌ها انجام داده‌است.  
«نصراله آبادیان» شهردار منطقه ۱۱ در این خصوص گفت: بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ عدد بنر داربستی و پرتابل شهری با محتوای پیام‌های عاشورایی و پروتکل‌های بهداشتی در سطح منطقه نصب شده‌است.

وی افزود: مقرر شده‌است که دو المان شهری با موضوع شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در پیاده راه استاد شهریار و میدان راه آهن نصب شود.

آبادیان با بیان این که شرایط بهداشتی و ویروس منحوس کرونا مانع از زنده نگه داشتن پیام و یاد قیام عاشورا نخواهد بود؛ عنوان کرد: طبق برنامه هرساله به بیش از پنجاه هیئت مذهبی اقلام مناسبتی اعم از ۵۰۰متر مربع بنر، ۲۰۰متر مربع داربست و ۵۰۰مترطول ریسه و پارچه مشکی اهدا شد.

شهردار منطقه ۱۱ با اشاره به نصب بیش از۲۰۰ پرچم مشکی در معابر مهم منطقه شامل خیابان ولیعصر(عج) و کارگر گفت: توسط اداره زیباسازی سیاه‌پوشی تمامی ارگان‌ها و نهادهای مهم مستقر در منطقه انجام شد.

منطقه ۱۱ شهرداری تهران در مرکز شهر تهران قرار دارد.   
منطقه ۱۱ شهرداری تهران از شمال به میدان انقلاب و خیابان آزادی، از شرق به خیابان‌های وحدت اسلامی و حافظ، از جنوب به میدان راه‌آهن و خیابان شوش و از غرب به خیابان‌های شهید نواب صفوی و شهید ابراهیمی (عباسی) و میدان حق‌شناس محدود می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =