نماینده ولی فقیه در قزوین: امروزه نهی از منکر، مبارزه با مفسدان بین المللی است

قزوین – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: امروزه نهی از منکر، مبارزه با مفسدان بین المللی، تروریست‌ دولتی آمریکای جنایتکار و اروپای بدتر از آن کشور بوده که کشتار بی رحمانه آنها برای ملت ما بسیار آشکار است.

به گزارش ایرنا، آیت الله عبدالکریم عابدینی روز پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در مسجد النبی برگزار شد، افزود: امروزه امر به معروف به معنی استمرار مقاومت اسلامی تا سرنگونی همه رژیم‌های منحوس و ظالم ایستاده در مقابل توحید و رسالت انبیای الهی است.

وی اضافه کرد: اگر قرار است سیره امام حسین علیه السلام را دنبال کنیم باید این مسیر را در پیش بگیریم و برای مقابله با مفسدان بین المللی تلاش کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان با گرامیداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر، افزود: امام حسین علیه السلام هنگام خروج از مدینه وصیت نامه‌ای را تنظیم کرده و به برادر خود محمدحنفیه سپردند و در آن به امر به معروف و نهی از منکر دستور دادند.

وی افزود: امام حسین علیه السلام اول از همه شهادتین خود را بیان و اعلام کردند برای اصلاح انحرافی که در جامعه به وجود آمده، حرکت می‌کنند.

عابدینی اضافه کرد: امام به دنیا نشان داد مسیر انبیا و اولیای الهی به یزید، بنی امیه و بنی عباس ختم نمی‌شود بلکه باید با پیروی از ولایت و امامت برای تعیین مسیر تاریخ و زندگی بشریت تصمیم گیری کرد.

وی با بیان اینکه چهلمین سالگرد دفاع مقدس در حقیقت مخزن بیکران معنویت و سرمایه معنوی، اجتماعی، عرفانی، دینی و استقامت و ایستادگی است، افزود: دشمنان در این برهه حساس کنونی برای تحریف دفاع مقدس در حال تلاش هستند و باید در شورای فرهنگ عمومی برای مقابله با این تحریف‌ها برنامه ریزی شود.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به شکست آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد، افزود: این کشور همواره سیلی‌های متعددی از نظام اسلامی خورده است و در شکست مفتضحانه اخیر نیز سیلی شدیدتری را نوش جان کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =