امیر آریانفر: امکان فروش تسلیحات نظامی ساخت داخل را داریم

سنندج - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: به برکت خون شهیدان و دانشمندان ایرانی، امروز تمام نیازهای نیروهای مسلح را در داخل تهیه می‌کنیم و مورد استفاده قرار می‌دهیم و حتی آمادگی فروش و صدور این تسلیحات را هم داریم.

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ فرهاد آریانفر روز پنجشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ٢٨ پیاده کردستان اظهار داشت: نیروهای مسلح در بالاترین اندازه از آمادگی قرار دارند و دشمن اگر تعدی نکرده بواسطه این آمادگی و همچنین هدایتگری رهبر معظم انقلاب است.

وی با اشاره به اقتدار نیروهای مسلح و اینکه این صلابت و عظمت ملت را پشتیبانی کرده و از هیچ کوششی در این راه تا آخرین قطره خون دریغ نخواهیم کرد، افزود: نیروهای مسلح در مقابل دشمن زبون ایستادگی کرده‌ و این ایستادگی در حال توسعه و گسترش است.

امیر آریانفر با اشاره به اینکه ارتش شهدایی در سوریه تقدیم نظام اسلامی و دفاع از حرم کرده است، یادآور شد: ارتش جمهوری اسلامی به تدارکات و پشتیبانی جبهه مقاومت پرداخته و به این کار ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه مفتخریم که در خدمت ولی امر مومنین جهان و پرچم دار ام القرای جهان اسلام و مستضعفان دنیا هستیم، گفت: سربازان این عالم بزرگ و سالار همه نیروهای مسلح و شیفتگانی که اسلام را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند، هستیم و در این مسیر در انجام وظایف خود از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

امیر سرتیپ آریانفر با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران استمرار راه انبیا و راه حق است، اضافه کرد: شیاطین در طول تاریخ در مقابل جبهه حق قد علم کردند اما به لطف خدا همیشه جبهه حق پیروز بوده است.

فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش با تاکید بر اینکه اقتدار و سرافرازی جمهوری اسلامی ایران بر گستره آسیای غربی و حتی جهان گسترش یافته است، یادآور شد: از ۱۴ نقطه استراتژیک دنیا دو نقطه در دست ایران است.

وی تاکید کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان در صحنه‌های جهان به عنوان متغییری تاثیرگذار به اهداف خود دست پیدا می‌کند.

امیر آریانفر با اشاره به یکی از این نشانه‌های اقتدار کشور اظهار داشت: استکبار جهانی وقتی مورد آماج موشکی عزیزان سپاه قرار می‌گیرد از پاسخ ناتوان است و زمانی هم که پهپاد آنها توسط ارتش رصد و توسط سپاه منهدم می‌شود، نمی‌تواند کاری از پیش برد.

فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه در حال توسعه قدرتیم که به واسطه هدایت داهیانه رهبر کل قوا است، اضافه کرد: این توسعه به واسطه حضور مردم مومن و با صلابت ایران و توان نیروهای مسلح بوده است.

وی گفت: به لطف خون سردار شهید سپهبد سلیمانی که در جبهه مقاومت فرمانده‌ای تاثیرگذار بود امروز ارتشی به اندازه جبهه مقاومت داریم و در کنار آن ارتش مقتدری که پشتوانه آن علاوه بر الطاف الهی، تمام مردم هستند.

امیر آریانفر با بیان اینکه دشمن در جبهه دیپلماتیک هم شکست خورد، افزود: امروز دیگر جهان همراه استکبار نیست و با وجود راه‌اندازی جنگ نرم و روانی دشمن علیه مردم ایران، آنها محکوم یه شکست هستند و آثار آن را در روابط مختلف در جهان، جبهه نظامی و بخش‌های دیگر مشاهده می‌کنیم.

فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه دشمن تحریم را بر ما تحمیل کرد، یادآور شد: یکی از مولفه‌های  قدرت جمهوری اسلامی ایران نیروهای مسلح هستند که در ساختار و سازمان خود تغییراتی را متناسب با تهدید برنامه‌ریزی کرده و به سمت هوشمندسازی رفته و با پیشرفت‌های قابل توجه‌ یکه تاز این عرصه هستیم.

در این آیین امیر سرتیپ حمیدرضا رحمت‌پور به عنوان فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ٢٨ پیاده کردستان معرفی شد و از خدمات امیر سعید اثنی عشری قدردانی شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =