بسیج آستارا بین دانش‌آموزان نیازمند نوشت‌افزار توزیع کرد

آستارا - ایرنا - ۱۸۰ بسته نوشت‌افزار رایگان از سوی بسیجیان آستارا در آستانه سال تحصیلی جدید به دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان اهداء شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید مورخی آستارا روز پنجشنبه در نشست با خبرنگاران در این پایگاه اظهار کرد: ارزش هر بسته نوشت افزار یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و شامل مداد، دفتر، خودکار، مدادرنگی و دفترچه یادداشت بود.

سالار هرمزپور افزود: علاوه بر توزیع ۱۸۰ بسته نوشت افزار، ۶۰ بسته غذایی شامل برنج، حبوبات، روغن و ماکارونی هر کدام به ارزش ۲ میلیون ریال و ۳۰ بسته بهداشتی شامل ماسک و مواد ضدعفونی به خانوارهای نیازمند توزیع کرده ایم.

وی اظهار کرد: این بسته ها با مشارکت خیران تهیه شده بود و صندوق قرض الحسنه با مشارکت هیات امنای مسجد امام سجاد (ع) تشکیل شده است و به خانوارهای نیازمند، ۳۰ میلیون ریال وام با سود ۲ درصد اعطا می شود.

وی ادامه داد: طرح گشت های محله محور بسیجیان این پایگاه با هدف حفظ امنیت کوچه ها و خیابان ها و مقابله با سرقت و ناهنجاری های اجتماعی سه شب در هفته اجرا می شود.

وی بیان کرد: تیم های واکنش سریع، تیراندازی و کاراته پایگاه شهید مورخی در ۲ سال گذشته مقام های برتر استانی را کسب کرده اند و این پایگاه در سال ۹۷ در جشنواره مالک اشتر به عنوان پایگاه نمونه و برتر استان گیلان معرفی شد.

هرمزپور گفت: بسیجیان این پایگاه در سال گذشته با مشارکت کمیته امداد و خیران، یک واحد مسکونی برای خانواده ای نیازمند در روستای عنبران ساختند و اقدامات جهادی با مشارکت بسیجیان استمرار دارد.

در ادامه این نشست خبرنگاران خبرگزاری های آستارا تجلیل شدند.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان قرار دارد و سال تحصیلی پیش رو با مشارکت حدود ۱۸ هزار دانش آموز در این شهرستان آغاز خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =