نزاع دسته‌جمعی در فیروزآباد کرمانشاه یک کشته بر جا گذاشت

کرمانشاه- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از وقوع یک فقره نزاع دسته‌جمعی در بخش فیروزآباد از توابع شهرستان کرمانشاه خبر داد و گفت: بر اثر این درگیری یک نفر جان خود را از دست داد و هفت نفر هم زخمی شدند.

پایگاه خبری پلیس چهارشنبه شب به نقل از سرهنگ «محمدرضا آمویی» افزود: این درگیری عصر امروز میان تعدادی مرد و زن رخ داد که یک نفر کشته و ۶ مرد و یک زن هم زخمی شدند.

وی افزود: پس از اطلاع به پلیس، چند تیم از ماموران به سرعت در محل حاضر شده و نسبت به برقراری نظم و امنیت اقدام و به درگیری خاتمه دادند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: پیش از حضور پلیس یکی از طرفین درگیری که مردی میانسال بود به دلیل اصابت گلوله اسلحه پران زخمی و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست داد.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: در همین راستا ماموران به سرعت تحقیقات خود را برای شناسایی عاملان تیراندازی متمرکز کرده و توانستند ۲ نفر را در این رابطه دستگیر کنند.

وی در پایان از ادامه تحقیقات در این رابطه خبر داد و گفت: پلیس اجازه هیچ‌گونه ناامنی به افراد به بهانه اختلافات شخصی را نمی دهد و قاطعانه با مسببان ناامنی و درگیری های دسته جمعی برخورد می‌کند.
فیروزآباد براساس آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، بیش از ۲۱ هزار نفر جمعیت با ۲۳۰ روستا دارد.