نواب روسای بانوان هیات های ورزشی کمیته ای برای پیشبرد اهداف خود ایجاد کنند

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: نواب روسای بانوان هیات های ورزشی استان باید برای رفع مسائل و مشکلات ورزش بانوان کمیته هایی را ایجاد و یک تیم کاری برای پیشبرد اهداف خود داشته باشند.

محمودرضا امیاری روز پنجشنبه در نشست تخصصی نواب روسای بانوان هیات های ورزشی استان افزود: نواب روسای هیات های ورزشی هرمزگان باید برای تاثیرگذاری ورزش بانوان با هماهنگی روسای هیات های ورزشی دراموراجرایی مشاورینی را برای خود برگزیده و صمن حفظ ارتباط خود با نادب روسای فدراسیون ها، برنامه‌ای که چشم انداز ورزش بانوان را دارند، ارائه نمایند.
متولی ورزش و جوانان هرمزگان اظهارداشت: اداره کل ورزش و جوانان استان نیز همواره در جهت حمایت از ورزش بانوان پیگیر زیرساخت‌های ورزشی در استان و بوده و درحدتوان به کمک هیات ها خواهدآمد.
امیاری نقش مهم و تاثیرگذار نواب روسای هیات های ورزشی استان در شکل گیری نگاه ویژه به پیشرفت ورزش بانوان تاکید کرد و گفت: استعدادیابی، نظارت و پیگیری دقیق آن هم با برنامه‌ریزی منسجم و اصولی می‌تواند رمز موفقیت ما در حوزه ورزش بانوان چه در بعد قهرمانی و حرفه‌ای و یا در بعد همگانی باشد. 
وی یادآورشد: برنامه ریزی و چشم انداز بسیار خوبی برای ۶ ماهه دوم سال در حوزه ورزش و جوانان هرمزگان انجام شده که باید وقت و انرژی بیشتری را در این مسیر بگذاریم و همه هیات های ورزشی نیز بایستی برنامه ریزی خوبی برای توسعه ورزش استان داشته باشند.
مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان با تاکید براهمیت ورزش افزود: همه مسوولان دست به دست هم داده‌اند  تا برای توسعه ورزش در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی برنامه‌های خوبی انجام دهیم و امیدواریم اتفاقات خوبی برای ورزش استان بیانجامد.
امیاری بیان داشت: استعدادهای خوبی دربین بانوان ورزشکار در بخش ورزش‌های انفرادی و تیمی وجود دارد و سعی کرده ایم در حدتوان هیات های ورزشی را مورد حمایت قرار دهیم.
وی افزود: برای ارتقای حوزه ورزش باید برنامه ریزی مدون داشته باشیم و از ظرفیت دستگاه ها و نهادهای اجرایی استفاده کنیم و سهم استان هرمزگان را از اعتبارات ملی مطالبه نمود.
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان ابرازداشت: بانوان ورزشکار استان بارها در میادین و عرصه‌های مختلف ورزشی شایستگی بالای خود را نشان داده‌اند که این موضوع نشان دهنده ظرفیت‌های بسیار خوبی در این حوزه می‌باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =