تلاش دشمن برای خسته کردن مردم و مسوولان از انقلاب و نظام بی‌نتیجه است

زنجان - ایرنا - جانشین قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت زدایی (قرب کوثر) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز، تلاش دشمنان به منظور خسته کردن مردم و مسوولان از نظام بوده که بی‌ثمر مانده است.

سردار علی استادحسینی، شامگاه چهارشنبه در آیین آغاز توزیع ۱۱۰ سری جهیزیه به زوج های جوان نیازمند که در زنجان حضور یافته بود در سخنرانی خود در حسینیه ثارالله (ع) افزود: این انقلاب ثمره خون تمامی شهدای اسلام در طول تاریخ و نتیجه زحمات اولیا و انبیا الهی است و به حتم دشمنان انقلاب اسلامی در رسیدن به اهداف پلید و نامشروع خود ناکام خواهند ماند.

وی با تاکید براینکه در پای حق ایستادن، بطور قطع و یقین دشمنی هایی را نیز به دنبال خواهد داشت و باید صبر و مقاومت کرد، اظهار داشت: دشمنان تلاش دارند با توسل به فشارهای سخت و سنگین، مردم را مایوس و ناامید کنند اما صبر و مقاومت ملت ایران، آنان را در رسیدن به اهدافشان دلسرد کرده است.         

سردار استادحسینی به شیوع ویروس کرونا در همه کشورهای جهان اشاره کرد و افزود: شیوع این ویروس نیز جزو الطاف الهی است که زمینه‌های فروپاشی نظام سلطه را فراهم می کند.

وی اظهار داشت: اروپا، آمریکا و دیگر نظام های مستبد، درحال فروپاشی هستند تا به فضل خداوند متعال، زمینه ظهور امام زمان (عج) فراهم شود و مظلومان جهان به حکومت دلخواه خود رسیده و لذت حکومت اسلامی را بچشند.

جانشین قرارگاه بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: حضور ملت ایران در صحنه، انقلاب اسلامی را بیمه کرده است و اگر مردم پای کار باشند به حتم این انقلاب برای همیشه بیمه خواهد بود تا پرچم آن به دست صاحب اصلی، حضرت ولیعصر (عج) برسد.

سردار استاد حسینی افزود: ما هرچه داریم از امام حسین (ع) داریم و در حقیقت انقلاب ما، راه حسین بن علی (ع) است و انشاالله با وجود ویروس کرونا بتوانیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، امسال نیز از فیوضات معنوی مراسم و عزاداری های حسینی، بهره مند شویم.  

وی تصریح کرد: اعمال تحریم ها و فشارها از سوی استکبار جهانی و در برخی جاها نیز بی تدبیری ها، باعث بروز برخی مشکلات شده است که بطور قطع و یقین مشکلات از پیش روی برداشته خواهد شد تا مردم از این وضعیت رها شوند.

وی با بیان اینکه هدف قرارگاه بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه خدمت به مردم است و ما با تمام توان پای کار هستیم، اظهار داشت: بسیج سازندگی به منظور  پیشرفت و آبادانی در دورترین روستاها به مردم خدمات ارایه می دهد و تاکنون هزاران طرح عمرانی انجام داده است.   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =