روز عکاسی، بهانه‌ای برای برگزاری نمایشگاه مجازی در شیراز شد

شیراز-ایرنا- به مناسبت بیست و نهم امردادماه که به عنوان روز عکاسی نام گرفته، نمایشگاه عکسی به صورت مجازی در شیراز برگزار شد.

مدیر نگارخانه سروناز شیراز، چهارشنبه با بیان این مطلب در گفت و گو با ایرنا افزود: به دلیل شیوع بیماری کرونا، فعالیت‌های نگارخانه‌ها در ۶ ماه گذشته محدود شده است و ما نیز برای حفظ سلامت مخاطبان، این نمایشگاه را به‌ صورت مجازی برگزار کرده‌ایم و با توجه به اینکه دنیای مجازی در دسترس‌تر است، امکان تماشای این نمایشگاه برای افراد بیشتری فراهم شده است.

هستی خالدی اظهار داشت: در این نمایشگاه، عکس‌هایی به نمایش در آمده است که مانند همه عکس‌های دیگر دنیا در زمانی ثبت شده، مانده و خواهد ماند و بازتابی است از یک رویداد و لحظه، از همین رو مخاطبان، سفر یک تصویر را از لحظه خلقش تا لحظه‌ای که با آن مواجه خواهند شد، مشاهده می‌کنند.

وی، با بیان اینکه تجربه عکاسان با توجه به فعالیت آنها در حوزه‌های مختلف متفاوت است، گفت: عکس‌هایی از امید آقایی، جمشید بایرامی، سهراب کاوه، نفیسه گلستانی، آمک محمودیان، فاطمه نهاری و محمد حسین نیکوپور در این نمایشگاه ارائه شده است.

مدیر نگارخانه سروناز شیراز ادامه داد: نمایش این عکس‌ها از امروز (بیست و نهم امردادماه ۹۹) به ‌صورت روزانه در صفحه اینستاگرامی این نگارخانه به نشانی sarv_e_naz_gallery آغاز شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =