۲۹ مرداد ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۳
کد خبرنگار: 1018
کد خبر: 83914959
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ خبر از کمیته امداد یزد

یزد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: این نهاد آمادگی دارد در ماه محرم و صفر به نیابت از مردم نیکوکار استان یزد نسبت به ادای نذورات آنان در قالب طرح‌های "اطعام حسینی" و "احسان حسینی" اقدام کند.

به گزارش چهارشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی این نهاد، محمد شجاعان با اشاره به تحت تأثیر قرار گرفتن مناسبت‌های مذهبی به علت شیوع ویروس کرونا، گفت: افرادی که تمایل دارند خودشان غذای نذری طبخ کنند می‌توانند غذا را پس از طبخ درون ظرف‌های یک‌بارمصرف قرار داده و در اختیار کمیته امداد قرار دهند تا به نیابت از طرف آن‌ها در بین فقرا و نیازمندان توزیع شود.

وی ادامه داد: امسال شیوه توزیع نذورات به علت شیوع ویروس کرونا تغییر می‌کند و بر این اساس مردم خیراندیشی که نذری دارند می‌توانند نذورات خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در قالب طرح "احسان حسینی" برای تأمین سبدهای معیشتی نیازمندان در اختیار کمیته امداد قرار دهند تا پس از ساماندهی اقلام خوراکی به‌صورت بسته‌های معیشتی تحویل خانوار نیازمند در سطح استان شود.

شجاعان با اشاره به اینکه مردم نیکوکار استان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را نیز در قالب طرح "اطعام حسینی"در اختیار این نهاد قرار دهند تا غذای گرم در آشپزخانه‌های اطعام حسینی طبخ و در بین فقرا و نیازمندان توزیع شود، افزود: شیوه‌های مختلفی برای پرداخت نذورات نقدی در نظر گرفته‌شده است.

وی ادامه داد: شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ و همچنین گزینه‌های "اطعام حسینی" در بخش‌های نیکوکاری اپلیکیشن های بانکی برای دریافت نذورات نقدی مردم نیک‌اندیش استان یزد طراحی‌شده است.

سامانه چهاررقمی ۱۸۱۱ کمیته امداد استان یزد نیز برای راهنمایی و پاسخگویی به نیکوکاران جهت اهدای وجوهات نقدی و نحوه تحویل اطعام گرم و بسته‌های معیشتی در نظر گرفته‌شده است.

تقدیر مدیرکل کمیته امداد استان یزد از اصناف و بازاریان نیکوکار

مدیرکل کمیته امداد استان یزد با حضور در محل کسب‌وکار اصناف و بازاریان نیکوکار یزدی از مشارکت آنان در رزمایش مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان با اهدای شاخه گل تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، محمد شجاعان در حاشیه دیدار و تقدیر از کسبه نیکوکار یزد که با همراهی و اجرای سرود توسط دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در قالب "گروه سرود میعاد" انجام شد، گفت: اصناف و بازاریان نیکوکار استان سهم عمده‌ای در کمک به نیازمندان دارند و همواره در کار خیر پیشتاز و همراه این نهاد هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)، امیدواریم مردم نیکوکار استان یزد به‌ویژه اصناف و بازاریان همچون گذشته این نهاد را در امر اطعام نیازمندان و فقرا در ماه محرم و صفر و تأمین بسته‌های معیشتی برای آنان همراهی و مشارکت کنند و در این کار خداپسندانه سهیم شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =