هفته دولت و ۶ هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال پروژه عمرانی و اقتصادی در آزادشهر

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار آزادشهر گفت که در هفته دولت امسال ۱۶۹ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا با اعتبار و سرمایه‌گذاری ۶ هزار و ۲۲۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۵۵۸ نفر به بهره‌برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

سیدرسول حسینی روز جمعه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از مجموع پروژه‌های هفته دولت در آزادشهر ۸۶ پروژه عمرانی و ۸۳ پروژه اقتصادی و اشتغالزا است که در بخش عمرانی ۶۱ پروژه افتتاح و عملیات اجرایی ۲۵ طرح نیز شروع می‌شود.

وی با بیان اینکه در بخش پروژه‌های اقتصادی و اشتغالزا آزادشهر نیز ۷۷ طرح افتتاحی و ۶ پروژه آغاز عملیات اجرایی است، افزود: در مجموع طرح‌های هفته دولت امسال در آزادشهر از نظر اعتباری ۲۱ برابر ارزش پروژه‌های هفته دولت سال قبل و از نظر ایجاد فرصت شغلی نیز هشت برابر سال گذشته می‌باشد.

به گفته حسینی، در هفته دولت پارسال ۹۱ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۶۸ نفر در آزادشهر افتتاح و یا کلنگ‌زنی شده بود.

فرماندار آزادشهر، بهره‌برداری از کارخانه قوطی سازی و درمانگاه تامین اجتماعی را از پروژه‌های شاخص قابل افتتاح این شهرستان در هفته دولت امسال برشمرد و اضافه کرد: عملیات اجرایی دو پروژه بزرگ تولید فراورده‌های گوشتی و ظروف پلاستیکی نیز در این ایام آغاز می شود.

وی تصریح کرد: درسایه سیاست‌های حمایتی و تسهیلاتی دولت طی سال‌های اخیر، استقبال سرمایه‌گذاران برای فعالیت‌های تولیدی، اقتصادی و اشتغالزایی در آزادشهر روند صعودی داشته است.

شهرستان آزادشهر با ۹۸ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =