افزایش ۵۰ درصدی گشت های مشترک بازرسی در آذربایجان شرقی

تبریز - ایرنا- سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: گشت های مشترک بازرسی در ۵ ماهه امسال ۵۰ درصد افزایش یافته است.

یوسف پایدار روز چهارشنبه در بازدید از فروشگاه های بزرگ و مراکز خرید زنجیره ای تبریز با بیان اینکه تداوم روند تشدید اقدامات نظارتی در سطح عرضه در دستور کار قرار گرفته است، اظهار کرد: گشت های مشترک بازرسی با دستگاه های متولی با قوت و به صورت مستمر دنبال می شود و بر این اساس از چندین فروشگاه بزرگ و زنجیره ای در سطح شهر و نیز مراکز عرضه کالا برابر اولویت های کالایی هفتگی ابلاغی سازمان حمایت بازدید شد.

سرپرست معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با قدردانی از واحدهایی که ضوابط صنفی، قیمت های مصوب و حقوق مصرف کنندگان را رعایت کرده و همکاری لازم در تأمین و توزیع مایحتاج عمومی مردم را داشته اند، گفت: در روند گشت های مشترک برای چند واحد متخلف، پرونده تخلفاتی تشکیل و به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

پایدار گفت: شهروندان می توانند در صورت مشاهده تخلف مراتب را از طریق ستاد خبری ۱۲۴ اطلاع رسانی کنند.

روز گذشته نیز گشت مشترک بازرسی با حضور مدیران ، نمایندگان و بازرسان دستگاه های متولی از جمله فرمانداری ، سازمان صمت ، پلیس مبارزه با جرائم اقتصادی نیروی انتظامی ، اتاق اصناف و نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی انجام شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =