جلوگیری از تردد موتورسیکلت های غیرمجاز در تهران

تهران- ایرنا- رئیس پلیس راهور گفت: پلیس برای برخورد با تردد غیرمجاز موتورسیکلت های سنگین در تهران، هیچ گونه مماشاتی ندارد.

به گزارش  ایرنا از اعلام روز چهارشنبه پلیس تهران بزرگ، سردار "محمدحسین حمیدی" با اشاره به برخورد پلیس راهور تهران بزرگ با تخلفات راکبان موتورسیکلت های سنگین و تردد غیرمجاز آنها در تهران، اظهار داشت: اینکه موتورسیکلت های سنگین وجود دارند و تردد می‌کنند کاملاً مشخص است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: اگر موتورسیکلت سنگین برابر ضوابط قانونی وارد کشور نشده باشد و غیرمجاز تردد کنند به عنوان قاچاق محسوب، پرونده برای آن تشکیل شده و سیر قضائی را طی می‌کند، همچنین این موتورسیکلت های سنگین قاچاق مصادره شده و مراجع قضائی برای آن تصمیم‌گیری می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: برخی از راکبان موتورسیکلت های سنگین نیز مجوز نگهداری آنها را دارند اما مجاز به تردد نیستند که شرایط برای آنها کمی متفاوت‌تر بوده و عمده ترددهای موتورسیکلت های سنگین در تهران، مربوط به این دسته از موتورسیکلت ها است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: البته در مورد دوم نیز پلیس برخورد قانونی خود را با این موتورسیکلت های سنگین انجام می‌دهد و در صورت رؤیت توسط پلیس، با آنها برخورد لازم صورت می‌گیرد و در این رابطه نیز هیچ گونه مماشاتی نداریم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =