ضربه به باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات در استان البرز

تهران-ایرنا- وزارت اطلاعات اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان البرز با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، اعضای باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات را شناسایی و مورد ضربه قرار دادند.

به گزارش روز چهارشنبه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، سربازان گمنام امام زمان(عجل الله تعالی فرجه شریف) در اداره کل اطلاعات استان البرز با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی، اعضای باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات را شناسایی و مورد ضربه قرار دادند و از تداوم فعالیت مجرمانه آنها ممانعت کردند.

بر اساس این گزارش، این باند در استان های البرز، تهران، کرمانشاه، لرستان، اصفهان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی و کرمان فعالیت داشته است.

طبق اعترافات و مستندات پرونده، اعضای باند مذکور با سوء‌استفاده و جعل مکاتبات و عناوین وزارت اطلاعات، نهادهای حاکمیتی، مراجع قضایی و ارگان های نظامی، اقدام به قاچاق سلاح و مهمات، قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی، اخلال در نظام اقتصادی، قاچاق ارز، سکه، منسوجات طلا و عتیقه نموده‌اند.

در این عملیات بیش از ۲۰ نفر از اعضای اصلی باند مذکور با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر و تعداد قابل توجهی سلاح جنگی، کمری، شکاری، مهمات و خودروهایی با پوشش نظامی کشف و ضبط شد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات در این اطلاعیه اعلام کرد: ملت شریف و عزیز ایران اسلامی در صورت مشاهده هرگونه سوءاستفاده از عناوین وزارت اطلاعات، با ستاد خبری وزارت اطلاعات به شماره ۱۱۳ تماس بگیرند.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =