اسلامی: بهبود زیرساخت‌ها برنامه مهم وزارت راه و شهرسازی در آذربایجان‌غربی است

ارومیه- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: بهبود زیرساختی و ایجاد زمینه بهره‌مندی شهروندان استان از زیرساخت‌های مطلوب، برنامه مهم این وزارتخانه در آذربایجان‌غربی است.

محمد اسلامی روز چهارشنبه در بدو ورود به فرودگاه ماکو در گفت و گو با خبرنگاران افزود: امیدواریم با افتتاح پروژه‌های جدید و اتمام برنامه‌های در دست اقدام، برنامه‌های توسعه‌ای آذربایجان غربی در حوزه زیرساخت و مسکن را گسترش و شتاب دهیم.

وی اضافه کرد: با این اقدام که به صورت گسترده در آذربایجان غربی شروع شده، مردم از زیرساخت‌های مطلوب تر برخوردار خواهند شد.

وزیر راه و شهرسازی با ابراز خرسندی از فعالیت فرودگاه منطقه آزاد ماکو بیان کرد: این منطقه فرصتی بزرگ برای شکوفایی آذربایجان غربی است.

اسلامی گفت: منطقه آزاد ماکو به عنوان یک دروازه مهم کشور، نقش موثری در آبادانی دارد که بهبود و توسعه زیرساخت های آن از برنامه های ویژه وزارت راه و شهرسازی است.

وی یکی از مهمترین طرح های حوزه مسکن را، طرح اقدام ملی برشمرد و افزود: در این خصوص، اقدامات اساسی در حال انجام است تا بتوانیم جمعیت مخاطب را از مسکن لازم بهره مند بسازیم.

به گزارش ایرنا، وزیر  راه و شهرسازی در سفری دوروزه میهمان مردم و مسوولان آذربایجان غربی است.

در این سفر، دهها کیلومتر جاده و بزرگراه و همچنین سالن مسافری پایانه مرزی سرو در مرز ایران و ترکیه به بهره برداری می رسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =