مسوولان برای تامین آب و برق شهرجدیدهشتگرد آستین بالا زدند

کرج- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد از امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد و شرکت آب و فاضلاب استان البرز در جهت تامین زیر ساخت، اجرای تاسیسات تصفیه‌خانه آب، خط انتقال آب و فاضلاب معابر سطح شهر و مخزن آبرسانی شهرجدید هشتگرد خبر داد.

مسعود حق لطفی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: بر اساس این تفاهم‌نامه شرکت آب و فاضلاب استان البرز ملزم به اجرای ۱۲ کیلومتر خطوط اصلی آب و فاضلاب در معابر اصلی، اجرای نیم مدول دوم تصفیه‌خانه شهر و اجرای مخزن آب فاز ۴ به ظرفیت ۵ هزار متر مکعب شده است.
وی گفت: برای اجرای تفاهم نامه فوق به مبلغی بالغ بر ۵۱۰ میلیارد ریال تعیین شده است.
امیدواریم انعقاد این تفاهم نامه هم در زمینه منزلت افزایی برای شهروندان بتواند مثمر ثمر باشد و هم اثرات و برکاتش در عمران و آبادانی شهر مشهود باشد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدیدهشتگرد گفت: تامین زیرساخت شهری از موارد مهمی است که انتظار می رود دستگاه های اجرایی استان البرز به آن اهتمام بورزند.
حق لطفی در ادامه به تفاهم نامه میان شرکت عمران و شرکت توزیع نیروی برق استان البرز نیز اشاره کرد و گفت: در راستای اجرای بند ب تبصره ۸ ماده قانون بودجه سال ۹۹ بین شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد و شرکت توزیع نیروی برق استان البرز جهت اجرای طرح‌های برق‌رسانی به پروژه‌های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد تفاهمنامه‌ای منعقد شد.

وی افزود: بر اساس این تفاهم‌نامه طرح های برق رسانی به پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر شهر جدید هشتگرد با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال اجرا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد همچنین افزود: تامین آب، برق، گاز و سایر نیازها از کاستی‌های واحدهای مسکونی مسکن مهر است که نیاز است دستگاه های اجرایی استان البرز هر چه سریع‌تر این نواقص را برطرف کنند.

حق لطفی بیان کرد: در زمان حاضر بسیاری از پروژه‌های اجرایی مسکن مهر شهرجدید هشتگرد فعال بوده و در حال انجام نصبیات و تحویل واحد هستند که در صورت پیشبرد مناسب این مسیر مدنظر است پرونده مسکن مهر این شهر تا پایان سال آینده بسته و واحدها به متقاضیان تحویل داده شود.

وی گفت: امیدواریم دستگاه‌های ذیربط نیز با عمل به تعهدات خود مشکلات موجود در بحث زیرساختی مسکن مهر را رفع نمایند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =